• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    NIXIMOR: To je z kopce celou cestu? :D
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Tak dneska trasa Ceske Budejovice - Trebic, to se docela da, ne? :) 2.0R Legacy
    7.2l/100km
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: proč by ji prodával? :)))
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Kurva proč nikdo neprodává pěknou H6 s manuálem a bez dobastlenýho LPG? Na obalu jinak nezáleží...

    :(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Je to mrňavý a žlutý, takže kuře.
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    4PTO: za me je to vrtulnik
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ponorku beru :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    4PTO: no jestli u vás pečený kuře vypadá takhle, pak neni něco v pořádku ;-]
    4PTO
    4PTO --- ---
    Srry jedu vlakem a nudim se :)))

    CUBEECHECK
    CUBEECHECK --- ---
    KOZEL: Já jsem tomu vždycky říkal ponorka =D
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    ja jsem to mel s chapanim uplne stejne ale kdyz jsem videl ze to na subaru foru pouzivaj uz i uplni novacci tak jsem to holt do sveho slovniku prevzal i presto ze souhlasim ze na tom obrazku motoru neni kureti podobnyho nic... :)
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    To je tahle?

    Peceny kure? To vymyslel nekdo na houbickach? Asi na to mam moc slabou fantazii, zkusime se zeptat nasi maly dcery, ta porad nekde vidi nejaky zviratka.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ja usoudil ze to je na zaklade podobnosti check a chick. ale tu ikonu, pokud je jina nez pri zapnuti zapalovani jsem v zivote nevidel, a pokud je to ona, tak peceny kure z ni teda fakt nepoznam :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    pečený kuře :-D hahaha, já měl na subaru jen CHECK ENGINE, tak mě to nenapadlo :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAILER: Check engine neboli žlutá ikonka pečenýho kuřete na palubovce.
    NAILER
    NAILER --- ---
    co je sakra kuřecí problém? :-)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    BL00DER: tu jsem si prave koupil a smazal... jednou, pred skoro rokem od te doby se to uz neukazalo :)


    IKSIK: hm ja jsem stale ve fazi neschopnosti udelat vic nez nalepit novou dalnicni znamku :)))

    ale budu muset na oleje a opravit naraznik a zadni svetlo a brzdy... takze pak tam kouknu... az to prijde :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Ja asi nejak netusim co je pricina problemu, ale resit to BT modulem ba mazani erroru je hodne vtipne reseni :D Ale taky jsem to tak praktikoval s blbnoucim lpg :)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    NIXIMOR: Obe ty reseni jsou workaround, zalezi na tom, jak casto clovek kureci problem ma. Kdyz se to objevi jednou za pul roku, tak je mozna jednodussi nacvaknout krabicku a smazat to nez montovat podlozku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam