• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    DYNK
    DYNK --- ---
    EXCITE: Kolik to melo kW? Ja projizdel 2.5 outback (121kW) a to byl taky prekvapivej lenoch na to, kolik mel kW.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CROSS: přišláp jsem plyn na podlahu a jako to zrychlovalo,ale nějaká akcelerace potřebná pro predjíždění, se mi zdálo, tam tedy nebyla..
    CROSS
    CROSS --- ---
    EXCITE: nesmíš se bát šlápnout na plyn. Divočák dvoulitr benzín neni, ale slovo "líný" bych teda nepoužil.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Byl jsme si projet Forestera 2008 2,0 a byl jsem nemile překvapenej,že byl líný.. je to obvyklý,že tohle auto prostě není žádnej divočák nebo to byla chyba tohodle kusu?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Hele podle AWD to bylo bourany minimalne...vetsi slevu jsem chtel od puvodniho majitele, ale nakonec jsem pristoupil na kompromis... :-) Byl to v poradi osmej kus Legacy, kterej jsem videl...a vzal ho, pac tohle auto bylo porad v nejlepsim stavu z tech osmi... :-)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    BLULAJTA: Bych se pokusil za bouračku jít níž, ale co už, spokojen jsi... :)
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    WILDENBURY_SQ: JJ za 160... :-)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    BLULAJTA: Takze sleva 9 tisic?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Mimochodem mate tu nekdo Vialle? Chystam se v kvetnu trochu po Evrope, tak shanim redukce na tankovani a zda se, ze se delaji ve dvou velikostech zavitu - ktery pouziva Vialle?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    JESSE_MORENO: Dik... :-) Dnes pekne nasnezilo, takze hned rano atestace... :D
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    BLULAJTA: Sleva teda 9kKc jestli si pamatuju spravne? jsem rad ze v AWD takhle pekne podrobne poradili!

    Tak prejeme hodne stastnych kilometru!
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    SCOTT7279: je to plast. ale takovej pěknej, si říkám, jestli tam nekryje něco důležitýho..
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CROSS: jj zurich praha - plná nádrž plynu a benzínu fuč... jel jsem skoro všude 200, žralo to tak 14-16 podle náklonu dálnice
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Konecne trochu nasnezilo i v Brne, hura! :) Dneska rano jsem si cestu do prace fakt uzil a velke prazdne parkoviste u firmy bylo jasnym cilem :D
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Ta chladičová stěna prej prohnilá v důsledku havárie...takže to bylo bouraný, podle AWD však pouze lehce na předek...
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Tak je doma...cena nakonec 160...páč silentbloky na výměnu, přední pravý ložisko a total prohnilá chladičová stěna... prej je ještě moc oleje v převodovce a diferenciálu... nicméně těsnění v klidu zatím, motor, převodovka úplně cajk...první teda půjde ložisko a silentbloky...celkově jsem ale nadšen, je to fakt xakru dobrý auto... :-)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    TOMYK: Pokud je to plast tak neřešit, tohle vypada spíš jak plechová výztuha kastle...
    CROSS
    CROSS --- ---
    slabší v geografii si místo Vevey doplní Lausanne, cca 910 km.
    CROSS
    CROSS --- ---
    NIXIMOR: stačí dát s dvoulitrovým Foresterem Vevey-Praha za 7 hodin včetně tankování a vyskočí to na spotřebu STI. ;-]
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    I ta 2.0 umi hodne pres 10, ale to bych musel byt hodne velky prase :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam