• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    NILOR
    NILOR --- ---
    TOMYK: zkus tohle ..https://www.youtube.com/watch?v=I5pQa_8oA3w

    nebo jestli chceš klidně bych to zkusil

    4PTO
    4PTO --- ---
    TOMYK: Wtf, jak pojistka nepokryla? Z to jde z tvyho havarijka? Kolik ti nabidli na rozpocet? Na amortizaci nemaji narok.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    no maj smlouvu s emil freyem a tam mi ten týpek od pojišťovny rovnou řekl, že by to pojistka nepokryla...
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    TOMYK: Treba AWD.cz je autorizovanej, ale tohle by opravili imo v pohode.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    právě já to chci řešit rozpočtem / fakturou.. do autorizáku mi to neechtěj vzít, protože je to už 5 let starý auto... Takže mi doporučujou nějakej noname servis, kterej předpokládám dělá hlavně hieny...

    Takže mám známýho, kterej by to sfouknul, nebo to hodim do carpentera, kde se znám s Kalinou.. A radši to dám těmhle než nějakejm škodovkářům... Ale jestli 25K, tak to by šlo:-) Já počítal 5 nárazník, 7 světlo, 5 nástřik, 3 práce...

    Každopádně zúčastněným děkuju. A kdyby jbyl ještě tip na servis, kde se dohodnoput na fa, budu vděčnej .-)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Ja bych resil rozpoctem urcite. Lepsi, nez mit opraveny auto v autorizaku a hadat se mesice s pojistovnou, aby to zaplatili a auto mi vydali. To radsi zkasnu penize a opravim si to v servisu, kterymu budu verit.

    Naraznik je nejlepsi najit na netu kolik muze stat. Barva se do peti vejde v pohode (nedavno jsem lakoval u sebe na aute pet dilu - jeden dil do tri tisic). Vymena narazniku a svetla je tak na tri hodiny max, ne?
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    TOMYK: Hrubý odhad, jo? Tak 25 určitě, možná i třicet - nárazník desítku, světlo nevím, ale pět minimálně, pět+ lakování, do pěti práce? Vyhledal bych to podle audatexu, nebo tak... Hoď to do autorizáku normálně, na rozpočet se vyser, nebo se s nima nedohádáš...
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Mohl by mi někdo předat odhad ceny opravy? Vyměna zadního nárazníku, barva, výměna zadního světla - je prasklý. Potřebuju to pro rozhodování se s pojišťovnou.


    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SCOTT7279: Okay, dík moc! :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Tak to je kdyžtak motor ej20g
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SCOTT7279: Okay, dík za info. Je to právě jedno z prvních GC8 STi, ještě předfacelift, tak jsem měl obavu, aby nebyl problém rozvody sehnat...
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Je to stejné, já to bral podle kodu motoru a objednaval na ej205, coz je sti od my01 výš, ale myslím si, že ej20g i ej20k to budou mít stejné jako ej205 a ej207
    NOT4SALE
    NOT4SALE --- ---
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdravim, nevite prosim o nejakem dobrem servisu LPG v Praze? Mam 2,5 OTB 2005 se systemem Landi renzo a dneska to zacalo nejak zlobit. Normalne to nabehne, po zahrati se prepne a po chvili to zacne pipat a zeleny svetylko blikat. Asi se nekde neco podelalo...

    Diky za tipy.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SCOTT7279: Jsem z Karviné, ale pracuju a žiju v Brně... Servis mám ve Fryčovicích... v úterý to vyzvednu z Olomouce a jedu rovnou do servisu udělat rozvody a výměnu náplní... Potřeboval jsem jen vědět, jestli jsou stejné, páč jestli jo, tak už to můžou kluci objednat a ve středu už bych se konečně mohl jet projet! :D
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Odkud jsi? Už jsem je dělal ;) mám dílnu v praze, jsou stejný...
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Konečně byl brouček ve svém živlu :-)

    Z Rýžovny na Boží dar jsem si to frčela po úžasně pohádkově zasněžené cestě přes osmdesát... naštěstí až na konci mne zbrzdilo auto jedoucí třicítkou. Jela jsem tu trasu si 4x (z logistických důvodů) a byl to naprosto boží pocit. Bokem jsem si ale v zatáčkách jet netroufla, hold budu muset trošku potrénovat v Livignu :-)
    Fotku ani video bohužel nemám, protože jsem spěchala.
    A pak jedna s modelkou (pózovat se jí moc nechtělo):
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    Máte tu někdo zkušenosti s výměnou rozvodů na jedničkových foukaných rézinách? Jde mi o to, jestli mají JDM GC8ky STi jiné rozvody, než EUDM GC8 GTčka např., nebo jestli jsou shodné... V úterý vezu nového mazla na rozvody, tak jen tak náhodou, jestli někdo neví, případně někdy nedělal rozvody jak na JDM, tak i na EUDM GC8 turbíně...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    J3RRYNA: to muzu potvrdit, ja vyhlaseny kaskader jsem otika jeste nikam neposlal!
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    DBR: Chladič je prohnutý až na kryt rozvodů, ačkoliv to z téhle fotky tak nevypadá
    NIXIMOR: Pravá strana vypadá stejně, akorát je urvaná pravá přední náprava, je to prostě rozbitý, no :( Strašně mě to mrzí, mám s tím autem hromadu nesmrtelných zážitků :( Každopádně STičko nikomu půjčovat nebudu. Jednak nechci, aby mi to někdo zase rozbil, a jednak Spec.B je oproti jakékoliv turbíně se svým aristokratickým šestiválcem poměrně blbuvzdorné...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam