• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Konečně byl brouček ve svém živlu :-)

    Z Rýžovny na Boží dar jsem si to frčela po úžasně pohádkově zasněžené cestě přes osmdesát... naštěstí až na konci mne zbrzdilo auto jedoucí třicítkou. Jela jsem tu trasu si 4x (z logistických důvodů) a byl to naprosto boží pocit. Bokem jsem si ale v zatáčkách jet netroufla, hold budu muset trošku potrénovat v Livignu :-)
    Fotku ani video bohužel nemám, protože jsem spěchala.
    A pak jedna s modelkou (pózovat se jí moc nechtělo):
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    Máte tu někdo zkušenosti s výměnou rozvodů na jedničkových foukaných rézinách? Jde mi o to, jestli mají JDM GC8ky STi jiné rozvody, než EUDM GC8 GTčka např., nebo jestli jsou shodné... V úterý vezu nového mazla na rozvody, tak jen tak náhodou, jestli někdo neví, případně někdy nedělal rozvody jak na JDM, tak i na EUDM GC8 turbíně...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    J3RRYNA: to muzu potvrdit, ja vyhlaseny kaskader jsem otika jeste nikam neposlal!
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    DBR: Chladič je prohnutý až na kryt rozvodů, ačkoliv to z téhle fotky tak nevypadá
    NIXIMOR: Pravá strana vypadá stejně, akorát je urvaná pravá přední náprava, je to prostě rozbitý, no :( Strašně mě to mrzí, mám s tím autem hromadu nesmrtelných zážitků :( Každopádně STičko nikomu půjčovat nebudu. Jednak nechci, aby mi to někdo zase rozbil, a jednak Spec.B je oproti jakékoliv turbíně se svým aristokratickým šestiválcem poměrně blbuvzdorné...
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    jeste je otazka jak vypada druha strana auta, pokud vidim dobre, tak ma minimalne oholene prave zrcatko, takze tam to asi taky neco schytalo...
    DBR
    DBR --- ---
    J3RRYNA: to nevypada zase tak hrozne lapmy OK chladic vypada taky dobrej
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: :))))
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    WILDENBURY_SQ: No, i z toho titulu, že je to kurevsky těžko sehnatelná raritka, mě to samozřejmě sere :(
    IKSIK: Nemám, no... jen pár fotek z odstavného parkoviště před servisem, kam to odtahovka složila, tady jedna pro představu...


    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Co je smutný? Že to nebudu chtít nikomu pujčovat, nebo že to ještě po 2 letech nemám dostavěný?
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: Kdyz ji milujes... :D
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: To je smutna zprava :((((
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    pánové je normální že mi u Otb neprohřívá sklo po celé šířce ? v podstatě to hřeje jen pod stěračem u řidiče a jen asi z jedné osminy pod stěračem u spolujezdce.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    J3RRYNA: A fotky Spec.B v policejní stanici samozřejmě nemáš, viď? :-P
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Tak ja ho tu shanim jak pominutej a voni lidi uz nevedi coby a ze samyho rozmaru posilaj spec.B proti policejni stanici .)

    J3RRYNA: Co to presne bylo?
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Ajaj :-( Mě se naštěstí nemuselo nic takového stát, abych si ujasnil, že jakmile dostavím Rko, tak nikdo jinej než já ho řídit nebude... Alespoň že se nikomu nic nestalo...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SCOTT7279: Přímo. Před dvěma týdny mi kámoš rozstřelil Spec.B o policejní stanici v Karviné :( Včera jsem složil zálohu na jedničkové JDM předfacelift STi. To už nikomu půjčovat nebudu.
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    MARKONE: Auta a ženský se nepujčujou, když je opravdu miluješ a neděláš to pro prachy
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    MARKONE: Nevim, pritelkyne mi dala k vanocum WRX STi - par jizd na okruhu i s nejakym inštruktorem (par jizd on a par ja), pres slevovy portaly za hodne slusny penize.

    Premyslela i o pujceni na divoko, ale (spravne) usoudila, ze bych s pujcenym 4x4 300HP autem jel na dědka mimo okruh, nejsem Sape Cars. Navic rychly 4x4 (myslim jako opravdovy, tzn. Subaru) mi ucarovaly az pomerne nedavno, takze bych se klidne i rad dozvedel neco o teorii v praxi, snad nevyfasuju nejakyho dementa... No pak poreferuju, jestli muzu doporucit nebo nikoliv :)
    MARKONE
    MARKONE --- ---
    Na několika stránkách je možné si na okruhu zakoupit adrenalinový zážitek - jízda v subaru impreza wrx sti, napr: http://www.pujcsisubaru.cz/ .
    Nemá někdo zkušenosti stím, že někdo zapujčil svoje auto za menší poplatek. Prostě si s majitelem WRX STI udělat menší projíždku, při které ho pustí řídit?
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    GEEK: 4x4 se obecne kupujou na jare. To mas jak s lyzema.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam