• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Stejny, nejcasteji se davaji NGK PFR6G na serii a pgr7g na upraveny, cokoliv jinyho jako denso atd dela celkem trable...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    Mají JDM EJ20G jiné svíčky, než EUDM GTčka třeba? Nevíte někdo?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PALMEX: Hezky, ale motor je rozbity, chybi mu 2 valce :) Ale ukazu to kolegovi, tomu zas prijdou rozbity moje motory a rodinnyho kombika zrovna shani...
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    myslim, že pěkná nabídka
    SUBARU Forester 2.0 boxer 4x4 50:50 combi
    Auto je po prvním majiteli s plnou servisní knihou po velkém servisu rozvod řemen,výfuk,svíčky,kabely,brzdy atd.Otčín ho prodává z důvodu koupi nového auta Subaru outbeck, Forester má zimní pneu zánovní letní pneu na ALU diskách více info do zprávy cena 160000kč komplet i se střešním nosičem.
    ...sorry za post z FB, ale jsem línej to přepisovat. Prodává kámošovo táta, více info kdyžtak do zpráv.
    https://www.facebook.com/tomas.marek.7509/posts/10204901366645237
    NILOR
    NILOR --- ---
    TOMYK: ale furt stejně si myslim že to není zas tak horký.. takhle sundavat se bude ? tak i tak? tak proč to nezkusit a svařit ten plast přece není problém---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    NILOR: vypadá to hezky, ale já se tam jednak rukou nedostanu a za druhý, já to mám docela slušně prasklý.. ale díky!
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    díky za reakce. budu to řešit asi fakturou u svého vybraného servisu. Je to na havarijku, takže mě bolí akorát ta spoluučast...

    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    TOMYK: Já jsem měl Legacy 2005 a všecko jsem řešil přes autorizák, nikdy žádný problém. Jednou rozpočet a zkrouhli mě asi o pětadvacet tisíc... Ale to je samozřejmě Tvoje volba. I kdyby to bylo dvacet let staré auto, tak máš na autorizovaný servis nárok. Máš nárok, aby bylo auto uvedeno do stavu před nehodou ve smluvním servisu pojišťovny - autorizák neautorizák... Tohle je celkem drobný ťukanec, ale jestli to budeš řešit rozpočtem, dají Ti tak patnáct tisíc a budeš rád, když to ještě ze svého zadotuješ...
    NILOR
    NILOR --- ---
    TOMYK: zkus tohle ..https://www.youtube.com/watch?v=I5pQa_8oA3w

    nebo jestli chceš klidně bych to zkusil

    4PTO
    4PTO --- ---
    TOMYK: Wtf, jak pojistka nepokryla? Z to jde z tvyho havarijka? Kolik ti nabidli na rozpocet? Na amortizaci nemaji narok.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    no maj smlouvu s emil freyem a tam mi ten týpek od pojišťovny rovnou řekl, že by to pojistka nepokryla...
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    TOMYK: Treba AWD.cz je autorizovanej, ale tohle by opravili imo v pohode.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    právě já to chci řešit rozpočtem / fakturou.. do autorizáku mi to neechtěj vzít, protože je to už 5 let starý auto... Takže mi doporučujou nějakej noname servis, kterej předpokládám dělá hlavně hieny...

    Takže mám známýho, kterej by to sfouknul, nebo to hodim do carpentera, kde se znám s Kalinou.. A radši to dám těmhle než nějakejm škodovkářům... Ale jestli 25K, tak to by šlo:-) Já počítal 5 nárazník, 7 světlo, 5 nástřik, 3 práce...

    Každopádně zúčastněným děkuju. A kdyby jbyl ještě tip na servis, kde se dohodnoput na fa, budu vděčnej .-)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Ja bych resil rozpoctem urcite. Lepsi, nez mit opraveny auto v autorizaku a hadat se mesice s pojistovnou, aby to zaplatili a auto mi vydali. To radsi zkasnu penize a opravim si to v servisu, kterymu budu verit.

    Naraznik je nejlepsi najit na netu kolik muze stat. Barva se do peti vejde v pohode (nedavno jsem lakoval u sebe na aute pet dilu - jeden dil do tri tisic). Vymena narazniku a svetla je tak na tri hodiny max, ne?
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    TOMYK: Hrubý odhad, jo? Tak 25 určitě, možná i třicet - nárazník desítku, světlo nevím, ale pět minimálně, pět+ lakování, do pěti práce? Vyhledal bych to podle audatexu, nebo tak... Hoď to do autorizáku normálně, na rozpočet se vyser, nebo se s nima nedohádáš...
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Mohl by mi někdo předat odhad ceny opravy? Vyměna zadního nárazníku, barva, výměna zadního světla - je prasklý. Potřebuju to pro rozhodování se s pojišťovnou.


    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SCOTT7279: Okay, dík moc! :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Tak to je kdyžtak motor ej20g
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SCOTT7279: Okay, dík za info. Je to právě jedno z prvních GC8 STi, ještě předfacelift, tak jsem měl obavu, aby nebyl problém rozvody sehnat...
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Je to stejné, já to bral podle kodu motoru a objednaval na ej205, coz je sti od my01 výš, ale myslím si, že ej20g i ej20k to budou mít stejné jako ej205 a ej207
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam