• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    LIGI
    LIGI --- ---
    LIGI: tohle mi dnes ráno přistálo v mailu. není to moje.
    LIGI
    LIGI --- ---
    WILDENBURY_SQ: to není moje. to je Subaru klubu.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    LIGI: sacre bleu. Praha?
    LIGI
    LIGI --- ---
    Prodám Subaru Legacy IV combi 3,0R, 180kW (245 koní), ročník - Inzerce / Bazar
    http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam-subaru-legacy-iv-combi-3-0r-180kw-245-koni-32936
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    EXCITE:jsou a na některých položkách výrazně
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: jo. Ono to neni tezky, kdyz mas odber tak muzes dostat u ak i hodne hezkou slevu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKSIK: Já nevím, já se ptám :) Utrpěl jsem právě už ted nákupem lambdy, kterou můj servisák koupil přímo v Kelly.. a pálka jako prase..koukal jsem že jsou ke koupi lambdy za ceny ruzný,ale ten kelly bezkonkurečně vede s výší ceny.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    EXCITE: Třeba mají slušnej rabat a menší marži než samotná kellyna?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    AXTHEB: Jakože jsou levnější než samontý AutoKelly?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    první vlaštovka... jojo, jako loni, bylo to boží :-)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    jsem rad ze mame stejneho dealera.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    :)) Jako jo, kdyby tam prijela vsechna STIčka (a jiny rychly imprezy) a Spec. B a jiny Lega a Ottové a vsechna tahle verbez, co tu lidi maj... A ve stylu motorkarskyho gangu by zacala jak srsni brousit okolo toho Spec. B na prodej, prdel by to jako byla, ne ze ne :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    WILDENBURY_SQ: nebo bychom mohli udelat zajezd subaru klubu z nyxu a poradne tam prodavajiciho potrolit a vyhadat ti slevu 50kKc protoze to auto je tesne pred smrti? ne? myslel jsem si to ale jako predstava mi to prislo vtipny...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    J3RRYNA: Subo k dišpozici, kdo byl jel se mnou to omrknout? Moje (potenciálně) první Subo, do teď jsem byl nějak zaslepen chybou na 4 (Ford)... Domluva na termínu jasná, jsem docela přizpůsobivej. Odvoz + Oběd + nějaké všimné do kapsy included, to je jasný... Pošta a spíš odjezd z Prahy, případně naberu v po cestě / v okolí Dvora Králového.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: Věci co maj v autokelly je (v Praze) asi nejlepší objednávat u http://www.automedik.cz/
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    J3RRYNA: Tsiwe, tsiwe, tsiwe! Jsem chvilku zaspal a hele. Jdu tam napsat, diky za tip!
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ahoj. tak jsem se stal taky vlastníkem Subaru, mám Forestera 2,0, 2008 ,tak doufám že spolu bude trávit je štastné chvilky :)
    Ale asi stejně na tom občas budu muset něco dělat..máte nějakej dobrej zdroj kvalitních a levných :) ND?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    IKSIK: objednano :) v pondeli si pro ne jedu
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JESSE_MORENO: A navíc jsou i na pohled ty kotouče moc hezky zpracovaný. Mimo třecí plochy jsou leskle lakovaný. A brzděj slušně. :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    IKSIK: Ok asi to taky udelam, ta cena je lakava ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam