• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Dovolim si opravu, ty nový gumy co ležej na tý prodejně jsou nový nokiany wr v 17" ;) ale auto fakt pěkný potvrzuju, jen brzdy nakopaný...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Mne (a i ID SCOTT7279) se celkem libilo, placli jsme si a mam ho rezervovany do pristiho patku... Brzdy v hajzlu, CD changer klasicky kouslej, Y-kus vyfucku docela zrezlej.

    Jako kompenzace - k zimakum + ALU kolum na kterejch to stoji jeste dalsi 17" letni alu kola obuty na jednu sezonu a novy nejety letni gumy (sic tam nejakej ten rok lezej, vypadaly hodne OK).

    Takze jestli nekdo ma neco proti vozu s VIN JF1BLELN35G009691, tak nastala spravna chvile to rict! :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: Tak co? :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    PIPLA: solidní kráječe sněhu, ty pneumatiky
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    PIPLA: hehe, za tu jednu myšku tam se omlouvám... ale když už jsem ji tam dala, tak postnu ještě jednu, protože myšky tam skákaly fakt úžasně :-)

    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Výběr fotek z letošního ježdění v Livignu:











    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Má někdo Forestera SH? Potřeboval bych sdílet nějaký poznatky a pár věcí porovnat.. :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Chybí asi kvůli úpravě sání a možná rozpěře mezi tlumičema
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    SCOTT7279: Dobry, uz jsem se lek. Slusny monstrum H6, ale fakt se mi libi, s tim plastovym deklem (kterej tady na fotce chybi... :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Nebuď ;) řetěz...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ze zitrejsi prohlidky spec béčka jsem nervosni jak pubertacka pred prvnima kramama...



    H6 ma rozvody remenem?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---


    LIGI
    LIGI --- ---
    LIGI: tohle mi dnes ráno přistálo v mailu. není to moje.
    LIGI
    LIGI --- ---
    WILDENBURY_SQ: to není moje. to je Subaru klubu.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    LIGI: sacre bleu. Praha?
    LIGI
    LIGI --- ---
    Prodám Subaru Legacy IV combi 3,0R, 180kW (245 koní), ročník - Inzerce / Bazar
    http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam-subaru-legacy-iv-combi-3-0r-180kw-245-koni-32936
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    EXCITE:jsou a na některých položkách výrazně
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: jo. Ono to neni tezky, kdyz mas odber tak muzes dostat u ak i hodne hezkou slevu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKSIK: Já nevím, já se ptám :) Utrpěl jsem právě už ted nákupem lambdy, kterou můj servisák koupil přímo v Kelly.. a pálka jako prase..koukal jsem že jsou ke koupi lambdy za ceny ruzný,ale ten kelly bezkonkurečně vede s výší ceny.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    EXCITE: Třeba mají slušnej rabat a menší marži než samotná kellyna?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam