• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    CROSS: Ta druha cast prispevku, to me sere... Princip.

    Troufam si rict, ze vypadam a vystupuju dostatecne slusne a non-konformne na to, aby bylo jasny, ze o autech trochu vim, par jsem jich koupil a prodal... A trochu vim jak to chodi a jsem ochoten se domlouvat, komunikovat.

    No a pokud na me prodavajici presto zkousi takovyhle trapnosti, dostanu akorat vztek z principu a muj zajem ovadne. Nic, dneska s nim budu mluvit, good cop uz tu byl, tak zkusime bad copa.
    CROSS
    CROSS --- ---
    WILDENBURY_SQ: zeptej se v autorizáku, za kolik by ti tuhle opravu udělali dneska... novej nárazník, dejme tomu světlo a nějakej lak kolem... vono to naskáče.

    Zase kdyby to bylo takhle jednoduchý, tak mi přijde o dost důvěryhodnější to na kupce rovnou vybalit.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Kdyby mi to rekli, nemam s tim problem.

    Ale typek rikal, ze pry menili naraznik. Tak jsem jako sam zacal, ze jestli to nekdo nedobrzdil a byl to jen naraznik, nejak se dohodnem, ale on ze nenené! Ze to bylo jen liznuty na roh narazniku, ale ze pro ne je jednodussi ho vymenit v barve pres pojistovnu atd... Ale stejne, dil v barve pres pojistovnu za 100 tisic?

    Pojistovaci smecko (ze maj kamarada likvidatora) bych jim klidne sezral, kdyby takhle nemlzili a nechovali se jak tatari z karpatskyho hradu, resp. to ve me evokuje pocit, ze se snazi trosicku vomrdat kazdyho.
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Jinak nosníky a všechny místa "podle kterých zjistit bouračku jsem poršel a nikde nic. Je pravda, že něco jinýho kontrola na ulici před prodejnou a něco jinýho vzít si to k sobě na dílnu, změřit kompresi, odstrojit nárazníky a měřák laku bohužel nevlastním...
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Je to nějakých 7let stará událost...Otázka co to je/bylo, každopádně to zamlčeli no...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Tyvole, takže nějaká bouračka - hele, jestli nebyl problém s geometrií, tak to nech ještě prohlédnout a chtěj prostě 50tkč slevu - buď na to přistoupí, nebo papá :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Z Cebie...

    Záznamy o poškození

    Výsledkem dotazu je výpis poškození vozu evidovaných v systému.
    K výsledku mohou být připojeny detailnější informace, jsou-li v systému dostupné.
    Číslo záznamu: 1 / 1
    Datum škody 8 / 2008
    Země ČR
    Výše škody 4 181 EUR
    Statut poškození Oprava

    To nevypada na ťuklej zadni naraznik, jak avizoval prodavajici.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Se z toho asi klepnu, uz ted v tom mam bordel. Na Gayris mam sadu tri kol (zimni obuty, letni obuty a plechovy disky univerzal neobuty pro pripad nehody), ted jsem vykydal sklep z byvaleho bydliste a nasel xyz ruznych dalsich kol - pohrobků a ted mozna pribydou zimni alu, letni alu a gumy.

    Asi si otevru pneuservis, aspon se mi prachy rychlejc vratej.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    SCOTT7279: Jo, tak takhle, mno... :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Dovolim si opravu, ty nový gumy co ležej na tý prodejně jsou nový nokiany wr v 17" ;) ale auto fakt pěkný potvrzuju, jen brzdy nakopaný...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Mne (a i ID SCOTT7279) se celkem libilo, placli jsme si a mam ho rezervovany do pristiho patku... Brzdy v hajzlu, CD changer klasicky kouslej, Y-kus vyfucku docela zrezlej.

    Jako kompenzace - k zimakum + ALU kolum na kterejch to stoji jeste dalsi 17" letni alu kola obuty na jednu sezonu a novy nejety letni gumy (sic tam nejakej ten rok lezej, vypadaly hodne OK).

    Takze jestli nekdo ma neco proti vozu s VIN JF1BLELN35G009691, tak nastala spravna chvile to rict! :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    WILDENBURY_SQ: Tak co? :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    PIPLA: solidní kráječe sněhu, ty pneumatiky
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    PIPLA: hehe, za tu jednu myšku tam se omlouvám... ale když už jsem ji tam dala, tak postnu ještě jednu, protože myšky tam skákaly fakt úžasně :-)

    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Výběr fotek z letošního ježdění v Livignu:











    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Má někdo Forestera SH? Potřeboval bych sdílet nějaký poznatky a pár věcí porovnat.. :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Chybí asi kvůli úpravě sání a možná rozpěře mezi tlumičema
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    SCOTT7279: Dobry, uz jsem se lek. Slusny monstrum H6, ale fakt se mi libi, s tim plastovym deklem (kterej tady na fotce chybi... :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Nebuď ;) řetěz...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ze zitrejsi prohlidky spec béčka jsem nervosni jak pubertacka pred prvnima kramama...



    H6 ma rozvody remenem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam