• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    GEEK
    GEEK --- ---
    IKSIK: tyvoe, to je nejlepsi design, na nic si to nehraje, zadny pitomy zakulaceny trendy. to je proste poctivej sluha. nic to nema navic a pritom na svoji dobu slusne vybaveny auto.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: 98? No to je ten ošklivej hranatej!!! :)))) Za dvacku by to asi šlo. Když už to má zaplacenou tu daň, tak by bylo škoda to rozebírat. Mně by bylo líto se srát s nějakým rozebíráním, když si to někdo odveze celý. A je fakt, že starýho Forestra si leckdo koupí spíš na nějaký popojížďky po lese než na parádu.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Na práv by tpůo teoreticky mohlo jít za víc... Ten můj taky nebyl žádná vonavka a nakonec si ho odvezli do lesa kolem liberce za pade (před rokem) tak jen at nejsi prehnane sebekritickej jen kvůli rzi
    GEEK
    GEEK --- ---
    IKSIK: eko zaplaceny, 98, ti dam osklivej!!, asi dvacku.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: Eko daň zaplacena? Rok výroby? Je to takovej ten ošklivej hranatej? Za kolik bys to vlastně chtěl prodat?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: Uka fotku.
    GEEK
    GEEK --- ---
    asi blba otazka, ale netusite, jestli ma smysl zkouset prodat staryho shnilyho forestera na dojezd / nahradni dily vcelku? vim, ze kdybych se v tom povrtal, tak nejaky dily prodam v pohode, ale nechce se mi tim travit cas. ma to stk jeste cca rok.
    WIROZA
    WIROZA --- ---
    První Forester diesel 2009 Comfort, teď Legacy 3.0R 2008



    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Tak jsem dal letní kola a ono začlo konečně sněžit. No aspoň bude větší sranda. :))))
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Já jsem taky na auto holky nikdy nebalil a o takovou bych asi nikdy neměl zájem tajakotak. Ale fakt nekecám, co jsem vezl nějakou holku, tak každá bez výjimky byla unešená tím, jak tiché a pohodlné auto to je. Chlapi to komentovali občas taky a to i absolutní laici. A hrozně mě bavila ta nenápadnost. A když už mi někdo mermomocí opakovaně komplimentoval auto, zejména design/vzhled, tak jsem se teda neudržel a prozradil, že je tak hezké a tolik se líbí proto, že je to design z pera stejného člověka, který má na svědomí McLaren F1 (http://peterstevensdesign.co.uk/design/legacy) :D
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Takže dáme Nyxí sraz? :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    WILDENBURY_SQ: Co vím, tak na subaru se chytaj akorát chlapy nebo mě se vždycky stalo...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    nakonec japonec. resp. na konci japonci :)

    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    J3RRYNA: Né že by na tom záleželo, na auta fakt holky nebalim (ono to jde??), ale spíš mě to potěšilo nezávisle na pohlaví :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Takových slečen a žen ještě bude :D :D :D
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jinak jeste jednou a verejne - diky vsem za pomoc pri nakupu auta. Prohlidka, historie vozu, nabidka (vic nez) osobniho pristupu pri budoucich servisnich ukonech, stréc z Broumova... Vse mi pomohlo pri uspesnem vyjednavani podminek prodeje. Diky, diky a jeste jednou diky, cele zucastnene Subaru komunite :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    DBR: Nn, ja takovej nejsem hele. Ja presne vim, co chci a ackoli prim hrajou jizdni vlastnosti, nezanedbatelne jsou i jine pozadavky.

    Treba to spec béčko jsem konzultovat i s pritelkyni a i s lidmi z prace / firmy (kdyz rozjizdis byznys, je dobre byt kompatibilni s ostatnimi i v malickostech jako je auto treba). Nechtel jsem neco, co mi blizci budou nesnaset, jsem proste takovej... Mam rad, kdyz vsichni maji radost.
    DBR
    DBR --- ---
    WILDENBURY_SQ: ted to mas novy ( a prvni) , pockej az se dostanes do stadia barva je mi jedno, vybava neni az tak podstatna atd. pri koupi dalsiho ..... proste jen chci to auto :D
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    H6 ma fakt sametovej chod. Uz mi vychladlo prirozeni a umim si uzit i pomalou jizdu prazdnou nocni Prahou. Clovek citi, ze to auto nadherne sedi, i kdyz jede pomalu - treba vcera se v tom nahodna slecna, s kterou jsem jednal (a pak ji hodil domu - bydlela po ceste), citila dobra a sama to rekla, aniz bych ji nejak obtezoval pribehy o plochem boxeru s nizkym tezistem a stalym fifty-fifty pohonem 4x4 a bla bla bla...

    Proste se sama ozvala, ze prej co to je za auto, ze je moc prijemny v tom jet :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    4PTO: Taky to totiz je ten nejhezci ;).. A navic prej posledni echt forester :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam