• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    A dotřetice bílá starší Impréza. Jak je vidět, na stáří nezáleží :-) :
    Livigno 2015
    http://www.youtube.com/watch?v=aKAqOg53V2A
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    A ještě jedna imprézka a chvilku Audi, než se porouchalo.
    Honza Livigno 2015 HD
    http://www.youtube.com/watch?v=srxQR9bIhkQ
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Dvě imprézky z Livigna:
    Livigno 2015 - Impreza WRX STI
    http://www.youtube.com/watch?v=elR4KzcQp6Q
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    4PTO: Tam jsem uz koukal a nasel jen tuhle, ktera ale zrejme nejde pouzit na Outbacky se sibrem. Tu polozku TDG1353 se mi nedari najit.
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    Ahoj, shanim oddelovaci mriz do kufru Outbacku 2007, ale ne tu co se pouziva na N1 prestavby, ale tu, ktera je jen nad sedackama. Nevali se vam nekomu doma ladem? :-) Nevite o nejake druhovyrobe? V kelly ani elitu jsem nenasel.
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    IKSIK: V praze, na podbabě, zatím je komplet, ale pujde do ni full sti swap, takže prakticky vsechno atmo z toho bude ;) ta bohuliba cinnost se vykona pristi vikend ;)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SCOTT7279: A kde to máš? Já bych se přijel podívat.
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Budu rozebírat svojí imprezu gl 2.0 at my97, je v plný výbavě, kožený sesle s výhřevem atd, kdyby jste někdo něco chtěl, spousta dílu by měla být společná se starýma forinama a legama, kdyby někdo něco chtěl, dejte vědet ;)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    GEEK: krasnej :)
    GEEK
    GEEK --- ---
    IKSIK: ja bych si ho klidne nechal. nemam potrebu menit auto, dokud slouzi. ale musi slouzit mne, ne ja jemu:)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: Tak ten nevypadá zas tak zle. :)
    GEEK
    GEEK --- ---
    poctivej zalesak

    GEEK
    GEEK --- ---
    IKSIK: tyvoe, to je nejlepsi design, na nic si to nehraje, zadny pitomy zakulaceny trendy. to je proste poctivej sluha. nic to nema navic a pritom na svoji dobu slusne vybaveny auto.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: 98? No to je ten ošklivej hranatej!!! :)))) Za dvacku by to asi šlo. Když už to má zaplacenou tu daň, tak by bylo škoda to rozebírat. Mně by bylo líto se srát s nějakým rozebíráním, když si to někdo odveze celý. A je fakt, že starýho Forestra si leckdo koupí spíš na nějaký popojížďky po lese než na parádu.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Na práv by tpůo teoreticky mohlo jít za víc... Ten můj taky nebyl žádná vonavka a nakonec si ho odvezli do lesa kolem liberce za pade (před rokem) tak jen at nejsi prehnane sebekritickej jen kvůli rzi
    GEEK
    GEEK --- ---
    IKSIK: eko zaplaceny, 98, ti dam osklivej!!, asi dvacku.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: Eko daň zaplacena? Rok výroby? Je to takovej ten ošklivej hranatej? Za kolik bys to vlastně chtěl prodat?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: Uka fotku.
    GEEK
    GEEK --- ---
    asi blba otazka, ale netusite, jestli ma smysl zkouset prodat staryho shnilyho forestera na dojezd / nahradni dily vcelku? vim, ze kdybych se v tom povrtal, tak nejaky dily prodam v pohode, ale nechce se mi tim travit cas. ma to stk jeste cca rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam