• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    HONZAF: vyrobni nedostatecnosti myslis co konkretne? :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NIXIMOR: mam takovy dojem, ze to procento je i vyrazne vyssi i v pripade aut co maji tak rikajic vyrobni nedostatecnost :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    NIXIMOR: Jo, to jsem se vlastne snazil rict, pokud mi nekdo neporozumel :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Vzpominam si asi jen na jednu jedinou cestu kterou jsem projel s Forestrem a s Legacy bych ji urcite nedal, nastesti od te doby nebylo potreba tudy jet (objizdka jednoho useku D1 :D).
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Terenni pruchodnost Legacy neni uplne nejhorsi, zatim jsem projel vsechno do ceho jsem se pustil. Je samozrejme potreba si davat pozor na to, ze to ma nizkej spodek, takze nejaky couhajici sutry je potreba objizdet a davat si pozor na hluboky koleje od traktoru, ale vetsinou se vsemu tomu da vyhnout.
    Jasny ze to neni na to jezdit po polnackach 120, na to to skutecne ma podvozek moc mekkej, ale kdyz se clovek potrebuje nekam dostat, i Legacy na takovych 90% existujicich legalne pristupnych cest v CR staci :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    ... A my delali brrrrm tady takle nedavno:

    wsq | subaru Pribram 26.4.2015 – rajce.net
    http://wsq.rajce.idnes.cz/subaru_Pribram_26.4.2015/

    Urcite doporucim zacatecnikum, detsky hravej a totalne blbuvzdornej okruh u Pribrami, za ty fotky jsem dostal asi hodinu s mym Legacy a sranda :) Umi to na rovnym betonu skoro to samy co STi, akorat je to pomalejsi a tezsi a samozrejme Lego konci na terenu. Jako šotolinu bokem vezme, ale na dirach bych vorval spodek. WRX STi skace jak kralik a je to tomu jedno :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    2015 Subaru Outback takes on the TFL Cliffhanger: Ultimate Off-Road Review
    https://www.youtube.com/watch?v=hrdb_UVTa20
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JULIEEHARSHAW: Já taky :D
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRZZI: Chybej ti tam 2 hrnky... :))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CUBEECHECK: chapu. Ja kolegu z louky kde najel na odhozenou pneumatiku. Velmi se obaval ze to po te mokre trave nedam :-)
    CUBEECHECK
    CUBEECHECK --- ---
    Nejvíc sem redukci ocenil, když jsem tahal kamaráda (obdoba tanku - Volvo 850) z příkopu, to bylo úplně jiné kafe...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CROSS: ten fiatek v benzinu... ;-) u dieselu mi prijde ze nejaky solidni kroutici moment je i v nizkych otackach. Subaru 2l benzin bez turba noup. 3,5k otacek rozumne minimum aby motor tahnul.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HONZAF: tak na volnoběh na 1 a 2 zvládne jet i dieselovej forester (ten redukci nemá), jistej rozdíl je v tom, že to teda vyžaduje jenom spojku a dávkuje si to plyn samo, jakmile zavadim o plyn v tomhle režimu, začne se to cukat.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    hmm jen pro nas s redukci ... ono je to mozna malicko jinak .. popojizdeni v kolonach s redukci ? hmm to fungovalo bez problemu i u myho fiatku punto.. 1-3 zvladnul ject na volnobeh .. 53kw 1200ccm moturek ..
    ale redukovana zpatecka pri podelnem parkovani v prudkem kopci je bozi, o tom zadna :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    k tý redukci, když jsem ještě míval SG forestera, používal jsem ji taky docela hodně, jak tu bylo zmíněno - v kolonách např. Při sjíždění serpentin v Alpách taky k nezaplacení, člověk nemusel na brzdě nejenom stát, ale pomalu o ni ani zavadit. Fajn je taky na couvání, normální zpátečka může bejt moc rychlá.

    S redukcí jsem se naučil jezdit ještě s Nivou, ale tam byl průser, že nešla řadit za jízdy, u Forestra to je v pohodě.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PRZZI: Letní i zimní gumy mám rozměrově identický (225/55 R17), na zimní jsem pořídil nějaký alu disky Enzo, sice ET nesedí, ale na funkci to nemá vliv (rozdíl neni nějak extrémní). Stejný rozměry jsem volil mj. s ohledem na rezervu.
    DBR
    DBR --- ---
    PRZZI: Kladno vrakac 4x17'' orig. outback za 5 litru ( a to byly i nastrikany ) jestli chces kontat .....
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Mám na Vás dotaz, mám zímní a letní pneu a neustále přezouvám. Přemýšlím že bych si udělal komplet zima/léto. Jak velké máte zimní kola?
    co se tak rozhlížím tak na ty moje 17kové gumy nic moc v rozumné ceně sehnat nejde, ale na 16ky či 15ky se dají sehnat i ALU za dobrou cenu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    kde by mi v Praze nebo nejbližším okolí přeměřili tlumiče, bez nějakýho delšího čekání?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KOZEL: prosím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam