• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    DYNK
    DYNK --- ---
    AXTHEB: Bonus na pov muzes mit i na vic aut najednou. Bonus je na osobu a nezalezi kolik aut ma dotycny pojistenych.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WILDENBURY_SQ: 1998, nefacha klima, nema tempomat, troje dvere zmackany, patu dvere a haubna sou stribrny zbytek zelenej. Jendobarevny nepomackany z tyhle doby chodej tak za deset, patnact.

    IKSIK: Rad bych aby to bylo tenhle mesic pryc, abych mohl previst bonus z povinnyho na tohle http://www.autorevue.cz/test-subaru-legacy-20-r-lpg-skvele-i-na-plyn_3#articleStart

    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Jak moc to spěchá?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    AXTHEB: To je tak na kaši že za 5k? Rok, výbava...?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nechcete někdo moje legacy? Dvoulitr, automat, 200k najeto, má na kontě srnku, golfa a felicii. Za pět tisíc.
    GEEK
    GEEK --- ---
    4PTO: cim driv to sundas, tim lip:)
    4PTO
    4PTO --- ---
    podle toho co čtu, mám strach sundat tapec tyjo
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Pillarless Cyclops: 1980 Subaru GL Coupe | Bring a Trailer
    http://bringatrailer.com/2015/06/16/pillarless-cyclops-1980-subaru-gl-coupe/
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BL00DER: Já mám pocit, že se to i tak vyplatí. Tyhle Euro2 auta možná ještě narostou na ceně. ;-)
    GEEK
    GEEK --- ---
    BL00DER: ok, tak snad budes mit chvili od toho pokoj.
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    GEEK: Vypada to, ze tak 20-30k.
    GEEK
    GEEK --- ---
    BL00DER: kolik? :)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    Tak uz to jde do klempirny a pak do lakovny. Sice to bude stat jako pulka auta, ale aspon budou tlumice venku a ne v kabine.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Ano. To prej takhle vyskakovaly do kabiny už v Leone. :)
    GEEK
    GEEK --- ---
    LIGI: outbacky to mivaj i vzadu. nevim, jestli u vsech, ale videl jsem to i u 07, a ty mas 05, tak tady to asi neflakali. ale u vseho ostatniho to davali jen dopredu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Co vím tak docela častým koncem těch našich ročníků je to, že úplně urezne zavěšení zadních tlumičů a vyběhnou do kabiny.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BL00DER: Ale no dobře. Trochu jsem si dělal srandu, ale jenom trochu. Každopádně tohle ještě není tak strašlivá katastrofa. Kola by neupadly. Hlavně tu rez zastavit, aby se to dál nezhoršovalo. Ale vyvaření je tady přecijen lepší řešení než jen tak zaplácnutí. :)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    IKSIK: Taky jsem v AWD povidal, ze by to slo prelepit stribrnou paskou. Ma dokonce dost podobnou barvu jako ta moje Impreza. Ale pry je lepsi to udelat poradne. Zase mi diky tomu neupadnou zadni kola no ;-).
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Já mám na Legu z 1995 taky plastový podběhy. Ale jenom vepředu. Vzadu mi nepřijde, že by to nějak rezlo...
    LIGI
    LIGI --- ---
    ja mam na outbacku 2005 plastovy podbehy. to legacy a forestry z tyhle doby nemeli?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BL00DER: Simtě, todle vydrbeš, natřeš základovkou a plácneš na to laminát a polyester. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam