• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    FILOMENA: Stane se. Forester je celkem bezpečné auto... Tak držím pěsti, ať se to podaří dát v pohodě do kupy! :)
    WIROZA
    WIROZA --- ---
    FILOMENA: To nasere, ale jak pise HONZAF, hlavne ze bez zraneni.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FILOMENA: to teda vubec nevypada ze by to mohlo jit dat dokupy ... :) tak hlavne ze se nikomu nic nestalo .. :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    FILOMENA: najela jsem na krajnici, kde se mi kouslo kolo a ja se to snazila srovnat do silnice, to me strhlo, tak jsem reagovala volantem na opacnou stranu a to uz jsem pretocila....cca 60-70 km/hod. krom rany od airbagu a whiplash syndromu na krcni pateri jsem bez sramu. motor toci, pumpa spina. mechanik rikal, ze to da do kupy :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    tak ja vcera takhle...



    WIROZA
    WIROZA --- ---
    Kdo by se zitra nudil tak v Brně je Subaru sraz ve 14h v garážích Tesca v Krpoli.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CROSS: ntvl. Já sem přezul ze 17 na 15 a už nikdy nechci zpět.
    Takže jestli někdo chcete origo 17 ráfky z mého 2007 Lega (viz nástěnka) tak pošta.
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEHUOK: bezva offroadové obutí teda :-]
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Dodatecne krasny svatky a hodne stesti do novyho roku!

    Pridavam fotku suba po cca 30ti kilometrech sotolinovych cest behem vanocni trampovacky v okoli Cape Reinga, NZ..


    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Krásný svátky, subaráci :)

    Aneb subarácký pikolík. (www.pikolici.cz)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Hoj, mam svoje starý subo(Outback 97) už rok v depozitu. Je bez motoru a bez kol, tak resim co s nim... Nevíte o nějaký likvidaci bez auta? =) Nechce se mi doplacet 2k za váhu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    EXCITE: v ČR nejsem, ale ty příčníky jsou -- dal jsem je bráchovi, když u mě nedávno byl. Momentálně jsou v Praze. Pokud Praha vyhovuje, můžem to dořešit přes nyxí poštu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CROSS: Měl bych o ty příčníky zájem,ale ty asi nejsi v ČR?
    NILOR
    NILOR --- ---
    CROSS: díky příčníky mám ale ta guma do kufru by byla lepší :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    NIXIMOR: ta sedět IMHO nebude, myslim, že jsem to zkoušel, když jsem přecházel z 2007 na 2010.

    Jinak mně po Foresterovi (SH, 2010) zbyly příčníky Thule 757 WingBar, jsou k tomu patky na ty vystouplé podélníky, tj. na běžný SG Forester (do r. 2007) to nejde. Zcela konkrétně jsou to tyhle. Nahodil jsem na SFC za 2500, nějaká domluva by byla snad možná. :-]
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    NILOR: asi nejsi z Brna co? Po Forestrovi mi gumova vana zbyla, mel bych ji mit nekde ve sklepe... Ale byl to teda 2008 jeste pred faceliftem (takze ten model z 2006), tak akorat zkusit jestli naaaaahodou nebude sedet.
    NILOR
    NILOR --- ---
    tak výborně forester je doma! ... vybírám GUMOVOU vaničku do kufru ... bud je 2008 nebo 2013 potřebuju 2010 přijde mi z fotek jako kdyby ani jedna (2008,2010) tam neměla sedět..... máte nekdo typ? nebo klidně i k prodeji. dik
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    4PTO: to samý v AU, v Sydney,tam jsem se právě do Subaru a speciálně do Forestera zabouch :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    PIPLA: Vsechno krom subaru. Jak jsem psal, co krizovatka to 4 subara a dve z toho turba nebo twin.. :) mne uz to tak trochu omrzelo ta subarumanie, ale tady to ma jinej rozmer, tak uvidim .)) potrebuju kombika a ti forestri sti jsou fakt levny sakra :))
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    4PTO: tím "tady", myslíte NZ? Ségra tam teď je a prej je to tam šíleně drahý i na američany (myslím obecně všechno, auta ji vůbec nezajímaj :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: Vidim to na sti forestra. Uz tak nejak vysvetluju ze ho potrebujem :D Jak pises, ty ceny dilu jsou sranda..
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: No treba tadle je mnamka: http://www.trademe.co.nz/motors/used-cars/subaru/auction-986552504.htm

    Ani by mi ji tolik nebylo lito vzit na sotolinovy cesty (tech je tu taky spousta).
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Haha, je to tak. U tech rez bych se trochu bal jak s tim predchozi majitele nakladali. Vetsinou to tu maj nejaci mladosi co ty auta moc nesetrej, ale pravda kdo by setril oturbenou imprezu :)

    Nejlepsi je ze jak je v Evrope trochu naprd mit japonce kvuli cene a dostupnosti dilu, tak tady je to presne obracene, nemecky auto je tu prepych na obtiz, japonce tu ma skoro kazdy :)) Proto je jich tu tolik, oturbenejch i neoturbenejch :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam