• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    4PTO: tím "tady", myslíte NZ? Ségra tam teď je a prej je to tam šíleně drahý i na američany (myslím obecně všechno, auta ji vůbec nezajímaj :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: Vidim to na sti forestra. Uz tak nejak vysvetluju ze ho potrebujem :D Jak pises, ty ceny dilu jsou sranda..
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: No treba tadle je mnamka: http://www.trademe.co.nz/motors/used-cars/subaru/auction-986552504.htm

    Ani by mi ji tolik nebylo lito vzit na sotolinovy cesty (tech je tu taky spousta).
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Haha, je to tak. U tech rez bych se trochu bal jak s tim predchozi majitele nakladali. Vetsinou to tu maj nejaci mladosi co ty auta moc nesetrej, ale pravda kdo by setril oturbenou imprezu :)

    Nejlepsi je ze jak je v Evrope trochu naprd mit japonce kvuli cene a dostupnosti dilu, tak tady je to presne obracene, nemecky auto je tu prepych na obtiz, japonce tu ma skoro kazdy :)) Proto je jich tu tolik, oturbenejch i neoturbenejch :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: Tak uz jsem tu taky, jeste to subo.. ;) tady jezdi snad vic subar nez v japonsku :D nestacim se ohlizet, samy 'pretuneny' sti rezy,lesnici.. (stb-A forestri - nemam tuseni co to je), twin turb legacy je tu jak nasranejch. Na kazde cervene ceka 5 subar z toho 3 oturbeny..:D A sti v5 stoji 5000,- to nemuzu dlouho vydrzet...
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Subaru představilo fantastickou Imprezu Sedan – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/auto/386889-subaru-predstavilo-fantastickou-imprezu-sedan.html

    Hmmm.... :D :D
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Neni nad to se vecer po praci projet svou Subaru klikatymi silnicemi k pobrezi na zapad slunka.. :)

    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    No u tech prvnich generaci dieselu jsem taky neslysel nic dobreho - ze tak ruzne praskaly hlavy a tak... Dokonce ted kolega z prace vykladal, ze se to stalo na OTB r.v.2010 jeho znamymu za jizdy nekde na dalnici. Oprava pry 270000, to chces...
    NILOR
    NILOR --- ---
    CROSS: jednoduse mám rád diesel i kdyz je problematičtější ... a ano měl by zvládnout delší trasy...
    CROSS
    CROSS --- ---
    NILOR: tak z inzerátu to nepoznáš, ale jestli s tim najel 270k, tak se asi staral. Proč chceš naftu, budeš s tim jezdit delší trasy?
    NILOR
    NILOR --- ---
    CROSS: co sem tak našel nahodile je toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/forester/16601524?goFrom=list nevim co si mám myslet jestli majitel dodržoval staral se...
    CROSS
    CROSS --- ---
    NILOR: jasný, jen mi to nedalo. (Upřímně mně by se beztak moc nechtělo řešit papírování s vývozem.)

    Jinak teda o těch prvních ročnících naftových boxerů se na fórech mluví dost pochybovačně (můj je rv 2010 a nemůžu o něm říct křivé slovo).
    NILOR
    NILOR --- ---
    CROSS: moc strop je tak 199
    CROSS
    CROSS --- ---
    NILOR: měl bych jeden o 100k dražší a ve švajcu, ale za týden půjde protiúčtem k dealerovi
    NILOR
    NILOR --- ---
    neprodává někdo forester 2.0 nafta rok 2009 vejš ? kolem 160000 ?
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Tady je zrychleni po:

    Subaru Legacy 2.0gt B-Spec, MY2007
    https://www.youtube.com/watch?v=4O-hdymndqA&feature=youtu.be

    Imho 0-100 za ~6 vterin
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: Výjimečně jsem měl pravdu, že to byla prkotina. :))))
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    LEHUOK:
    TOMBRIDER:
    IKSIK:

    Tak co se vykonu tyce, byla to kombinace mega zasranyho vzduchovyho filtru (kdyz jsem na nej po ocku koukal neprisel mi tak spatnej, ale jak jsem to videl vyndany..) a trosku unikal vejfuk blizko u motoru. Filtr novej, upgradnuta downpipe, dneska zmerim 0-100 znova, ale jen z jizdy ze servisu domu jsem citil obrovsky narust vykonu, je to uplne jine auto. Ta downpipe tomu taky dala o neco lepsi zvuk, turbo znatelneji syci, no co budu povidat, jsem nadsenej.

    Min nadsenej uz jsem byl z ceny vseho dohromady - vyse jmenovane, svicky, olej+filtr, nove predni kotouce, celkovy health-check motoru, a jsem v tom v prepoctu za 26k (pravda 11 byla ta downpipe).

    Nicmene brdy jsou dulezity, a rozhodne je to ted o 26k vic auto, takze jsem happy :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Jinak naše starý Lego žere tak 0,5l/1000km ale jede pořád báječně.
    A btw, jezdím teď na Liqui Moly MoS2. Řekl bych, že super. Jenom nevím, jestli se na to příště nevykašlat a nelít tam Sunoco Marathon. Je to skoro za poloviční cenu a jede to s ním taky parádně. Total 10W50 nebyl pocitově tak dobrej. Mělo to divnej zvuk. Jako by tam něco dřelo na sucho. Ale nevím, sluchová diagnostika mi nikdy moc nešla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam