• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    J3RRYNA: auto me mrzi, je to milacek, tak uvidime co nas zlatej opravar zvladne. on se nad tim usmal a rikal, ze to da do kupy, ze ma rad takove vyzvy a subary jsou pro nej srdcovka..
    ..ted mi stoji docasne na dvorku mazdicka demio, tak budu opatrna :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    FILOMENA: Tak třeba asi v úplně nové fábce zrovna jo - ale dobově - to si piš, že za své zdraví kromě štěstí vděčíš i inženýrům z Fuji Heavy Industries... Něco o tom vím mj. i proto, že jsem taky dvě subárka zrušil, z toho jedno úplně nimlich stejně jako Ty (držím pěsti, abys to neměla ránu stromem až na rozvody, jako já, imho na tom ta opravitelnost, ergo ekonomická rentabilita opravy bude stát). A taky cajk. Každopádně když už se to stane, nejdůležitější je, aby byly škody na zdraví, nedejbože životě, pokudmožno nulové :) Ale ideálka - smůlu máš vybranou na celej zbytek roku, hurá se na Silvestra ožrat a na pomačkané plechy zapomenout! :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Dával jste někdo na Forestera SH tažný? nevím,jak se v tý nabídce ruznejch typů zorientovat
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    J3RRYNA: jj, to bylo prvni co vsichni komentovali primo na miste...zlatej forester...v napr. fabii bych bez ujmy zrejme nevyvazla..
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    FILOMENA: Stane se. Forester je celkem bezpečné auto... Tak držím pěsti, ať se to podaří dát v pohodě do kupy! :)
    WIROZA
    WIROZA --- ---
    FILOMENA: To nasere, ale jak pise HONZAF, hlavne ze bez zraneni.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    CROSS: No byla to sila dostat ten prach z tech rafku :)) Obuti na sotolinu dost naprd, to mas naprostou pravdu :) Ja to s tema 18kama koupil, a vetsinu casu po silnicich kolem Aucklandu je to vpohode... ale vubec by mi nevadilo mit tam mensi..
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FILOMENA: to teda vubec nevypada ze by to mohlo jit dat dokupy ... :) tak hlavne ze se nikomu nic nestalo .. :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    FILOMENA: najela jsem na krajnici, kde se mi kouslo kolo a ja se to snazila srovnat do silnice, to me strhlo, tak jsem reagovala volantem na opacnou stranu a to uz jsem pretocila....cca 60-70 km/hod. krom rany od airbagu a whiplash syndromu na krcni pateri jsem bez sramu. motor toci, pumpa spina. mechanik rikal, ze to da do kupy :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    tak ja vcera takhle...



    WIROZA
    WIROZA --- ---
    Kdo by se zitra nudil tak v Brně je Subaru sraz ve 14h v garážích Tesca v Krpoli.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CROSS: ntvl. Já sem přezul ze 17 na 15 a už nikdy nechci zpět.
    Takže jestli někdo chcete origo 17 ráfky z mého 2007 Lega (viz nástěnka) tak pošta.
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEHUOK: bezva offroadové obutí teda :-]
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Dodatecne krasny svatky a hodne stesti do novyho roku!

    Pridavam fotku suba po cca 30ti kilometrech sotolinovych cest behem vanocni trampovacky v okoli Cape Reinga, NZ..


    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Krásný svátky, subaráci :)

    Aneb subarácký pikolík. (www.pikolici.cz)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Hoj, mam svoje starý subo(Outback 97) už rok v depozitu. Je bez motoru a bez kol, tak resim co s nim... Nevíte o nějaký likvidaci bez auta? =) Nechce se mi doplacet 2k za váhu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    EXCITE: v ČR nejsem, ale ty příčníky jsou -- dal jsem je bráchovi, když u mě nedávno byl. Momentálně jsou v Praze. Pokud Praha vyhovuje, můžem to dořešit přes nyxí poštu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    CROSS: Měl bych o ty příčníky zájem,ale ty asi nejsi v ČR?
    NILOR
    NILOR --- ---
    CROSS: díky příčníky mám ale ta guma do kufru by byla lepší :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    NIXIMOR: ta sedět IMHO nebude, myslim, že jsem to zkoušel, když jsem přecházel z 2007 na 2010.

    Jinak mně po Foresterovi (SH, 2010) zbyly příčníky Thule 757 WingBar, jsou k tomu patky na ty vystouplé podélníky, tj. na běžný SG Forester (do r. 2007) to nejde. Zcela konkrétně jsou to tyhle. Nahodil jsem na SFC za 2500, nějaká domluva by byla snad možná. :-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam