• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    GESTO
    GESTO --- ---
    AXTHEB: Tak to mas jeste vetsi dik :D jak jsi to napsal tak mne vlastne doslo, ze jsem to tam asi driv hledal. Btw mate nekdo zkusenost se zvedanim za pomoci podlozek? kamos co ma mensi farmu ma prave legacy bez papiru, resp. napsany na nejakyho vietnamce bez moznosti to prepsat a chce ho zvednout a udelat z toho pickup pracanta.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GESTO: tak já to tam nahrál až když ses zeptal :)
    GESTO
    GESTO --- ---
    AXTHEB: uloz.to mne nenapadlo. Diky
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GESTO: Je to '97 teda
    subaru_97.tgz | Ulož.to
    http://uloz.to/x7Wz3yb5/subaru-97-tgz
    GESTO
    GESTO --- ---
    ahoj nevite kde najit manual na subaru legacy r.v. 96?
    4PTO
    4PTO --- ---
    J3RRYNA: to je teda story ty vole... Taky mi jednou zkurvili motor a musel jsem sáhnout hlouběji do kapsy než jsem čekal.. Snad už tentokrat bude vše OK.. A hlavně ji nikomu nepujcuj btw :D
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    IKSIK: je to r.v. 1999, 2.5 115kW, už vyřešeno. Patří tam 3 vodičová.... Každopádně díky, sám bych to asi nezvládnul. Kde zjistítš jaká sonda tam má být? Já jsem se nakonec domluvil s autoservisem...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KOZEL: :D Transit asi nebude problém... ale v mém bývalém servisu mi dvakrát po sobě dodrbali motor a to tak, že jsem přišel i o blok - a chtěl jsem už closed deck, takže pár měsíců navíc trvalo, než jsem sehnal dobrej blok, kluci v mém současném servise prošli snad čtyři motory, než jsme našli dobrý closed deck blok: https://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=39&t=4661&p=191272#p191272 :)
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    J3RRYNA: Neříkej, že dá tolik práce dát dohromady obyčejnýho Tranzita.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    Tak už to konečně po roce a dvou měsících vrčí:

    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BISCUIT: Hele, to má bejt vážně 5tivodičová širokopásmová sonda?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BISCUIT: OK. Tak mi odpověz na to, na co jsem se Tě ptal.

    Jestli Bosch, Denso nebo NGK je imho vážně jedno. Jako náhrady jsou ověřený univerzálky Bosch za 1000kč. Originál v Subaru je afaik Denso. Do našeho starýho Nissana jsem dával NGK a taky dobrý. Jedinou špatnou zkušenost mám s EPS.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BISCUIT: imho je to jedno
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    navic se rozhoduju jestli tam dat sondu denso nebo bosch... mate zkusenosti? http://dufy.cz/front.tec-doc.product/86191
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    IKSIK: tak autoservis Minska zklamal. Za 3 dny nebyly schopny tu sondu vymenit. Takže teď nevim jestli čekat do pondělí a věřit nebo najit nekoho kdo by mi to v pondeli udelal...
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    IKSIK: nemám nájezdy abych to dělal na chodníku, už jsem našel servis, kterej na to koukne, vypadaj šikovně. Autoservis Minská. Hlavne o víkendu jedu pryč a v úterý jedu přes 1000km, tak jsem to chtěl mít co nejdřív abych viděl, že to funguje
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BISCUIT: Co to je přesně za káru a r.v.? Máš podezření, že jí nedokážeš vyšroubovat sám nebo že i ve vybaveným servisu s tím budou mít problémy? Tu Boschku už máš koupenou?
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    Výměna lambda sondy teď do pátku v Praze a okolí. Znáte někoho kdo by to stihnul a dá mi tam "obyc" bosch z autokelly? Dík
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Video, jak
    řádí ve slow motion na sněhu:
    https://www.facebook.com/awdsubaru/videos/965820516828039/
    Letos poprvé jsem natáčela i ve slow motion. Už aby to bylo hotové, se nemůžu dočkat :D
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    SMOKY: To zalezi, co ti zaprotokolujou v AWD...udelal jsem vsechno podle nich, jezdim se stejnym typem, akorat Legacy, uz rok a 2 mesice...olej v AT budu menit az ted, po koupi filtry, olej, predni desky, silentbloky...mě to stalo u kamose mechanika kolem sesti tisic myslim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam