• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    SPM: Ono to jede hur jen kdyz sviti peceny kure, kdyz si necham pocitac promazat, tak to jede o poznani lip. Nevim asi to skoci do nejakyho check-engine-on modu.
    SPM
    SPM --- ---
    CHARVYBURGER: no, jestli to fakt jede hůř, tak to podle mě nesouvisí zrovna s touhle lambdou... Respektive ty lambdy by tam měly být dvě - před katem a za katem. Ta před katem měří a řídí se podle toho motor. Ta za katem akorát zkoumá, jestli ten kat funguje a případně rozsvěcí tuhle kontrolku...
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Hoj, resim takovej evergreen a docela rad bych ho koncene rozlousknul. Mam Subaru Outback 2005 2,5l LPG. Koupil jsem ho pri 164k a vechno bylo v cajku, kdyz melo najeto asi 200k, tak se cas do casu rozsvitil check engine a ted (230k) uz sviti furt. Je to kod P420 z lambda sondy. Original vymena lambda sondy je asi na 7k, ale nemusi to moc pomoct, kdyby byl katalyzator vypalenej tak to bude za dalsich 40k. Nejak se mi do toho nechce, kvuli sviticimu kureti, ale fakt je, ze to auto jede hur. Jeden typek me nahlodal, ze lambda se zhorsuje o 10% na kazdejch 10k kilometry a ze bude asi uz v haji. Bosch stoji 1200 a vymenit ji muze elektrikar za par stovek a podobne s katalyzatorem za 2000 na velikost trubky. No nevim, resili jste nekdo neco takoveho? Diky.
    WIROZA
    WIROZA --- ---
    Díky za referenci, chtěl jsem u Otce a syna kupovat výfuk.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Nevali se nahodou nekomu v garazi funkcni volnobezny ventil na forester SF 2.0 atmo?
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    KODEXX: od otec a syn bych uz nekoupil. Musely se tam dodelavat packy, vejfuk visel pod autem jak sourek. Lauf udelali malej umrdanej, ve srovnani se starym vejfukem no hnus. Navic hned chytil rez, treba jsou to jen dupky, ktere nebudou pokracovat, ale kdyz jsem to par tydnu po namontovani videl na dilne, vedle stredniho dilu od prima za 700, tak se mi chtelo brecet
    WIROZA
    WIROZA --- ---
    Tady ty polské výfuky jsem našel i na aukru a myslím je tam kousek levnější. A neslyšel jsem na ně nic špatného. Kdybys chtěl nerez tak na facebooku najdi Seriove výfuky z nerezu od Otec a Syn s.r.o.
    EDAK
    EDAK --- ---
    KODEXX: Koukal jsem na tu cenu stejne. ona jeste neco stoji doprava, protoze je to fakt velky. Hele vzhledem k tomu ze starej vejfuk byl utrzenej, tak tohle ma zvuk naprosto skvelej. jinak nemuzu hodnotit. Potreboval jsem to vyresit hlavne levne a rychle. A i kdyby to mela byt investice na dva roky, tak za me naprosto v poradku. ale vubec to nevypada ze by se nejak sypal, mel spatnej zvuk, pripadne bral vykon. proste o tom ani nevim. je tam a za 900 skvelej kauf.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    EDAK: Jako ze ten posledni dil stoji 900,-?? Original stoji(udajne) 13,5.. docela rozdil :D.. myslel sem spis nejakou stredni cestu.. jakej to ma zvuk?
    EDAK
    EDAK --- ---
    KODEXX: IMHO original nema tak uplne cenu. ja jsem bral pravdepodobne tady. http://www.primavyfuky.cz/vyfuky/SUBARU/Forester/2.0/46.004/
    jestli jsem spravne pochopil tak je to delany v polsku. zaruka je na to normalni a mam uz mozna skoro rok a nemuzu si stezovat. Akorat ten puvodni museli riznout na heveru flexou.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim.. menill tady nekdo posledni dil vyfuku na Forestrovi SGII? jestli jo, jak resil? original? neoriginal? predem diky!
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    TOMMY_: pravidelně..., já doufám, že ano :-) Ale jisté to není.
    Akce je to výborná a letos mi to driftování jaxi moc nešlo, oproti minule. Dala bych sem dyžtak vědět, nebo spíš do drift klubu...
    A nejezdí zde jen samá Subaru - většina, to ano, ale jiná auta nám vůbec nevadí :-) neboj.
    Viz: odkaz, co tu už byl: [ PIPLA @ Subaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa ]
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PIPLA: jezdite nejak pravidelne ? bych se priste pridal.. i kdyz teda ne se subaru.. :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Asi nejlepší video z letošního Melku:
    Subaru Impreza WRX STI drifting in Melk
    http://www.youtube.com/watch?v=_IEl27qj7PE
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ahoj zbyly mi po predchozi atmosfericke impreze zimni pneumatiky
    Firestone Winterhawk 3 185/65 R15 T88 EU(e-c-2-71) na ocelovejch diskach 6 JJx15 ET 55 (5kusu)
    jezdene 2 sezony, a pak jednu sezonu skladovane
    praha
    SPM
    SPM --- ---
    HONZAF: Jinak ze dvou aut, kterýma teď jezdim, má jedno sklo poměrně dobrý a v druhym přes ty rozmázlý hmyzáky skoro nevidím ven... Jelikož nepředpokládám, že by se nějak měnil materiál samotnýho skla, tak roli může hrát to, že to čistější auto si letos prošlo nějakým mycím programem v myčce s voskem...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    HONZAF: Jesti vážně nevíš, co s ním, tak si ho vezmu do péče. Na atmo legacy by mohl pasovat. :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    nehodi se vam nekomu palivovy filtr j1337007 ? prijde mi ze je novy (je v krabicce, ma spunty na trubickach a benzinem nesmrdi ..) zustalo mi to po stare atmosfericke impreze
    4PTO
    4PTO --- ---
    HONZAF: Kartáč?
    SPM
    SPM --- ---
    HONZAF: Počkat na kamínek a vyměnit s celým sklem? :-D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    Jak sakra dostat ty střeva much z okenek...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam