• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KODEXX: Pořád mi ta cena za plecháče a gumy na vyhození přijde absurdní :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    AXTHEB: tak priste vic koukej a neprud .)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KODEXX: Ok, máš pravdu, to tvoje jsou 16 a ty sou na sbazaru jenom obyčejný černý.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    AXTHEB: mas oci ne? nejsou
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    AXTHEB: uka bazar kde ty plechace prodavaj
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KODEXX: To máš kliku, že si kupec neprošel jiný bazary :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    AXTHEB: uz jsou pryc.. diky cau
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KODEXX: Za šestku plecháče v ceně pod tři tisíce a zimáky olítaný tak, že jsou na sněhu k ničemu?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NIXIMOR: Dřív nebo později limituje světlá výška každého. A ten pařez nebyl vyšší než tráva, to se ti na lesní cestě může stát s čímkoliv.
    4PTO
    4PTO --- ---
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    AXTHEB: No prave ze mam pocit ze u Lega je limitujici nejvic svetla vyska, proto jsem to myslel tak ze nez se mi vubec neco dostane pod auto tak do toho vrazim uz predkem nebo vyfukem vzadu (a ze ten uz toho schytal, nekolikrat vahu celyho zadku...) :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NIXIMOR: To jsi jen málo drzý. Já mám taky lego. A pamatuj že rozdíl mezi legem a jeepem je jen v tom jak daleko pro tebe budou muset s traktorem.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MARIHAI: ptal ses v AC Boom ve Dvore? Kupoval jsem tam kdysi spec. B a byli celkem ok, vstricni.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    MARIHAI: proc proboha do polska, ses z ostravy?
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    Jinak prodavam origo subaru plechace(16) z SGII s peknejma zimakama.. kdyby mel nekdo zajem

    KODEXX
    KODEXX --- ---
    MARIHAI: Uka pro co jedes :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Ahoj, nemáte tip na nějakýho Subaru znalýho člověka kterej by se mnou za úplatu jel omrknout Forestra do Polska nedaleko od hranic? :) ideálně někde okolí třeba Liberec, Dvůr Králové atd. Do ofiko servisů jsem psal ale nedělaj to.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: Na šutry pod autem bacha, ono to nenápadne ťukne do laku, pak to koroduje a koroduje a obzvlášť pokud je to schované líbivíma plastama, tak to není vidět. A až se jednou člověk odhodlá ty plasty sundat, tak to skončí takhle :-D

    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    AXTHEB: Tak ja mam (zatim) Lego, takze me nehrozi ze by se mi povedlo dojet az tak daleko ze by se mi kamen/parez dostal az pod auto. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam