• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Ty prvni diesely mely prece hlavne problem s tim, ze jim praskala klika... a to ne po konkretnim najezdu, ale spis "nahodne". Ja bych do toho rozhodne nesel.
    CROSS
    CROSS --- ---
    LOST_DOG: na dieselovýho Forestera ti asi naprosto kdokoli řekne, že ne. Jejich problémy jak s tim motorem, tak se spojkou jsou notoricky známý. Na druhou stranu, já najezdil s dieselovým SH, rv 2010 (Euro 5) 140 tisíc km a za celou dobu jsem byl jednou na oživení/čištění nebo co DPF a jednou mi upadla nějaká hadice sání či něco podobnýho. Takže za mě dobrý. Ovšem zbavoval jsem se ho s tím, že takovejch problémků bude asi přibývat.

    Obecně bych řekl, že jak ta spojka, tak hlava těch prvních dieslů byly problémy, co se projevovaly poměrně brzo, takže jestli to má něco ;-] najeto, buď je to dobrej kus, nebo problém vyřešila oprava.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    4PTO: cool! já na svým teď řeším alťák, následovat bude kosmetika kastle a pak se rovnou ptám, jak ve spec B vyřešit rádio - nenacte CD...? Nebránil bych se ani vykuchani a návštěvě ahifi. Dělá se redukce...?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LOST_DOG: benzín 2.0 SH záleží kde budeš jezdit a jak ale průměr pod 8,0 nedostaneš. Já mám smíšenou město a vesnice 8,6. ale jak jezdím moc po městě tak jdu přes 9.
    (v plynu dlouhodobě je to 9,4 měřeno počítadlem, reálně tak 10,2)
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Je koupe dieseloveho forestera sh uplna blbost ktera me zrujnuje? Jakou ma realnou spotrebu benzin 2.0? moc jich neni k dostání. Mel jsem sg a jezdil jsem za 9l.
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: manual
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    HERR_FLICK: Jasne, nemysli si ja tudle videl, projizdim ten list alespon jednou tydne :).

    Byt je ta co ukazujes novejsi, povazuju to az downgrade z toho co mam. Vim ze mam narocny pozadavky, ale abych mel motivaci presedlat, chce to facelift, rozumna kilometraz (nebo dobra cena pokud ne), sunroof a hlavne McIntosh audio. Ta co jsem postnul je nejbliz k idealu co jsem videl, ale neni to GT... Jsem divnej.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    HERR_FLICK: Mam foukanej dvoulitr, ale rad bych facelift s 6spd manualem. To co jsi poslal je automat. Mel jsem, auto dobry, zazitek z jizdy mi ten automat ale kazil az moc..
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Ja se konecne asi po roce dokopal jet nafotit svoje lego porande na nejakym zajimavym miste, toto vysledek sobotni odpoledni zabavy..











    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Pekny, je to manual?

    Ja pokukuju po tydle: https://www.trademe.co.nz/motors/used-cars/subaru/auction-1676791005.htm
    Ale to turbo by chybelo..
    4PTO
    4PTO --- ---
    BOB_GALLOWS: byl na sportovnich vozech, inzerat je ale uz smazanej se divam, za 150k najeto 250kkm, vyfuk z GT a k autu nová sada brzd.. auto jede parádně nic mu nechybí tak snad bude ok
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ZLOKOCKA: Hele tadle cena vazne tomu autu neodpovida... zbytecny tam jezdit...
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    HERR_FLICK: Z Prahy sice jsem, ale priznam se, ze bych z auta nazivo asi stejne nic moc nevykoukala, pokud by nebylo vylozene dojebane. Jestli to mas nekde pobliz, pak budu moc rada za check-up.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    ZLOKOCKA: jestli nejsi z prahy, tak se na to muzu jet ze srandy podivat
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    ZLOKOCKA: tak v prvni rade to je 2.5turbo, tzn. kram, obvzlast 169kw varianta
    to samy zrovna automat u ni
    obecne s timhle motorem zbytek pohonnyho ustroji neni hitparada spolehlivosti
    to samy plati i o podvozku
    celkove tohle auto na to, ze to ma bejt nezabitelnej lesni delnik, neni moc lace na provoz..

    klidne se ti muze stat, ze po koupi do nej jednou takovejch 7petek nasypes, ani nemrknes, klidne i 2x tolik, kdyz to bude klasicky jezdit i na olej
    btw. motor vypada, jak kdyby auto zazilo zaplavy v roce 2013, a od te doby ho nikdo neumyl
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Neznáte někdo tohle auto?

    Subaru Forester 2,5 Turbo Koupeno v CZ - 2006 | autobazar.cz
    http://subaru-forester.autobazar.cz/inzerat/2500712/subaru-forester-2-5-turbo-koupeno-v-cz/

    Cena je podezřelá sama o sobě, plus to tam stojí víc než půl roku, takže to musí mít nějakej zásadní háček.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    HERR_FLICK: vysokoškolák státní zaměstnanec má teda míň... mně to tak mizerný teda nepřijde.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    PIPLA: asi se pohybuju v jinym vesmiru, ale dve kila na hodinu zkusenymu mechanikovi mi neprijde jako odmena, ale jako hodne mizerny vsimny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam