• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    EXCITE: jj, resp. já tempomat nepoužívám... vypozoroval jsem, že to fakt snad musí souviset se stylem jízdy - RPM.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BOB_GALLOWS: A je to vždycky i když nejedeš na tempomat?
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Pronásleduje mě chyba P0420 (cat activity below threshold). Objeví se vždy, když jedu klobouka (nízký otáčky), což není často, ale napovídá to, že větší hnoje ten kat už fakt nestíhá... Vuuubec se mi nechce takovou píčovinu řešit, kor když vím, jak kokotsky přehnaně nastelovany to je :(
    TROOP
    TROOP --- ---
    Subaru poodhaluje nové Legacy. Dostane obří displej jako Tesla | auto.cz
    http://www.auto.cz/subaru-poodhaluje-nove-legacy-dostane-obri-displej-tesla-127382

    tak já ti vám nevím, ten velký display se mi prostě nelíbí... Navíc si myslím, že není nad čudlíky a hejblata, které se dají ovládat téměř poslepu.
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    TROOP: to už je slušný oraniště!
    TROOP
    TROOP --- ---
    FANDANGO: Ach joooo, dnes ráno jsem zrovna přemýšlel kam zajet, tak to jsem rád, že to nyní vím, mám to sice taky nějakej kilák, ale určitě se vyplatí, bo dnešní rally byla spíše pro Forestra



    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    FANDANGO: Jdu odpo... Okolo 14h.

    Rammstein - Benzin (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=z0wK6s-6cbo
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    ve 4 ráno nic a v 8 kalamita... dnešní Džbán byl parádní! dorazil sem po osmé a nikde nikdo, nejsložitější bylo se tam z budějovické nehodama a stojícíma autama dostat :)



    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Peknej clanek o japoncích od Zlo Kočky ;)

    Diamanty, ufo a bezbřehé možnosti: Víte, co znamená logo vašeho auta? - část 1. | Historie, TopX | Autíčkář.cz
    https://www.autickar.cz/clanek/diamanty-ufo-a-bezbrehe-moznosti-vite-co-znamena-logo-vaseho-auta/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Taky poslední dny často řešíte tohle dilema, když začne večer trochu mrholit a jedete trochu prázdnou Prahou...? :)

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: tak je venku, sundání kola a vyčištění pomohlo... dík za rady
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak kroutím, jezdí a pořád to skřípe, i když méně... mrknu na to tady u kluka v pneu pěkně horemdolem a uvidíme
    SPM
    SPM --- ---
    MUTOID: Ještě možná na nějakém volném místě zkusit to rychlejš rozjet na zpátečku a šlápnout na brzdu... stává se to. U Subaru se to mě ještě nepovedlo, ale na druhym autě mi vlez šutr někam u bubnový brzdy vzadu a to jsem taky myslel, že se to auto rozpadne. (Ironií osudu se málem i rozpadlo, pač druhej den ráno před výjezdem do práce jsem na tom ty kola ještě sundaval, abych se podíval co tam je a jedno z nich jsem na zemi zapomněl dotáhnout. A o 500km později se připomenulo :-) )
    4PTO
    4PTO --- ---
    U me bylo zajimavy, ze ten zvuk drhl jen bez plynu. Taky to pak prestalo, takze kaminek, ale kde byl to nechapu dodnes
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ok dik všem zkusím to ještě pojezdit a dám vědět :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MUTOID: mě se to taky stalo minulej tejden na Foresteru, chvíli jsem si mysle,že se mi vysypala destička(,což se mi kdysi stalo na Feldě :) a pak to po ceste Kladno- Praha přešlo.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Ale dost bych se vsadil, ze to kaminek je, na Legu uz se mi to stalo.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MUTOID: No pokud to fakt nemizi ani po radnym "produpání" brzdy, s ruzne natocenym volantem (jako za jizdy, na nejaky volny ploše treba), tak aspon sundat kolo a prohlidnout. Casto to bejva chyceny za tim plechem, tak tu mezirku treba projet šroubovákem...

    No a pokud nic, pripadne objevis neco vaznejsiho, tak good luck s AWD. Ja se tam konecne dostal, po objednani ze zacatku prosince :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: dík za jakoukoliv reakci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam