• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Peknej clanek o japoncích od Zlo Kočky ;)

    Diamanty, ufo a bezbřehé možnosti: Víte, co znamená logo vašeho auta? - část 1. | Historie, TopX | Autíčkář.cz
    https://www.autickar.cz/clanek/diamanty-ufo-a-bezbrehe-moznosti-vite-co-znamena-logo-vaseho-auta/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Taky poslední dny často řešíte tohle dilema, když začne večer trochu mrholit a jedete trochu prázdnou Prahou...? :)

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: tak je venku, sundání kola a vyčištění pomohlo... dík za rady
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak kroutím, jezdí a pořád to skřípe, i když méně... mrknu na to tady u kluka v pneu pěkně horemdolem a uvidíme
    SPM
    SPM --- ---
    MUTOID: Ještě možná na nějakém volném místě zkusit to rychlejš rozjet na zpátečku a šlápnout na brzdu... stává se to. U Subaru se to mě ještě nepovedlo, ale na druhym autě mi vlez šutr někam u bubnový brzdy vzadu a to jsem taky myslel, že se to auto rozpadne. (Ironií osudu se málem i rozpadlo, pač druhej den ráno před výjezdem do práce jsem na tom ty kola ještě sundaval, abych se podíval co tam je a jedno z nich jsem na zemi zapomněl dotáhnout. A o 500km později se připomenulo :-) )
    4PTO
    4PTO --- ---
    U me bylo zajimavy, ze ten zvuk drhl jen bez plynu. Taky to pak prestalo, takze kaminek, ale kde byl to nechapu dodnes
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ok dik všem zkusím to ještě pojezdit a dám vědět :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MUTOID: mě se to taky stalo minulej tejden na Foresteru, chvíli jsem si mysle,že se mi vysypala destička(,což se mi kdysi stalo na Feldě :) a pak to po ceste Kladno- Praha přešlo.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Ale dost bych se vsadil, ze to kaminek je, na Legu uz se mi to stalo.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MUTOID: No pokud to fakt nemizi ani po radnym "produpání" brzdy, s ruzne natocenym volantem (jako za jizdy, na nejaky volny ploše treba), tak aspon sundat kolo a prohlidnout. Casto to bejva chyceny za tim plechem, tak tu mezirku treba projet šroubovákem...

    No a pokud nic, pripadne objevis neco vaznejsiho, tak good luck s AWD. Ja se tam konecne dostal, po objednani ze zacatku prosince :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: dík za jakoukoliv reakci :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Teď mi na foresteru (2017) začlo řvát levý kolo jako když táhnu po silnici plech... tak jsem Efko podlezl a nikde nic, měl jsem to už jednou kdysi, měl jsem za to že chyceny kamínek jak to teď všude sypou nekde u brzdy. Tenkrát to zmizelo po km jízdy a ted to řve i když mám za sebou 20-30 jsme myslel že se ten pravděpodobně kamínek se zničí ale nic a řve to pořád.
    Vychází to od kola ale nikde není nic vidět at koukám odkudkoliv.
    Nestalo se vám to taky? nevím co s tím, budu to muset asi hodit ke klukům z awd.
    Legáč mi nic takovýho neděla a nedělal nikdy
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BOB_GALLOWS: No jako tihle mě ale vopravdu serou! Mi to hnije před očima! A s tou trochou sněhu nemám problém ani s Microu.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Normálně jsem potkal nějaký hajzly, co nám na silnici sypou sůl!
    DIGITALISMEK
    DIGITALISMEK --- ---
    LUKACZECH: Zdravý hodně právě, můžu nafotit
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: Vetsinu tejdne jezdim po Praze jebkou a pak, kdyz si uvedomim, ze si prece muzu vzit subo... Treba takhle na samej patecni večír...

    WIROZA
    WIROZA --- ---
    BOB_GALLOWS Ja mam mapy z satnavdics.co.uk a facha to. Respektive prvni CD mi prestalo fungovat po par mesicich a poslali mi nove zadara. Ted pouzivam prepalenou kopii a to origo mam ulozene doma.
    SPM
    SPM --- ---
    IKSIK: když kloužeš, tak vrzne. 2016/2017 jsem na tom jel zimáky, co jsem k tomu dostal - sjetý a dost starý Polaris 2 a byla i celkem slušná zima. A tam fakt i při krokový rychlosti, když se najelo a začalo se brzdit v nějaký vrstvě břečky, to vibrovalo a jelo jako sáně.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SPM: Ono si ABS v nízkejch rychlostech nevrzne tak nějak z principu, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam