• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    DIXIE: A proč máš Subaru, když mu chceš vyndavat kardan? Když si koupíš chovnýho bejka, tak ho taky vykastruješ? :)))

    Je s tím tolik práce, že když budeš mít vyndanej kardan, tak prohodit převodovku za funkční z vrakáče už tolik práce navíc není a ten kardan tam můžeš zase dát zpátky. ;)
    LIGI
    LIGI --- ---
    DIXIE: ten diff z vrakace nebude drahej.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Mate nekdo zkusenost, jestli se z forestera prvni generace (SF) da vyndat kardan a jezdit bez nej? (1. je tu vubec proveditelne - nebude chcat olej z prevodovky a zadniho diffu? 2. Je to hodne prace?)

    Odchazi mi mezinapravovovy diff (neotevira, v plnem rejdu tam neco lupe a je jak se zatazenou ruckou a auto je nedotacive) a a jak se hreje rozehriva rychlostku, tak si rikam jestli by tohle nasemu temer plnoletemu milackovi nemohlo prodlouzit zivotnost.
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: asi modernizace, lidi se báli zvedat kapotu :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: Hele tak už jsem ho našel,ale nad prahem při otevření dveří u řidiče :)
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: na starym outbacku tam ten stitek mam, nekde hned z kraje na hrane s blatnikem tusim. kovovej, vyrazenej, je na nem typ motoru a dalsi blbosti vcetne barvy.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ahoj, jak zjistím u Forestera III (model 2009) správnou barvu laku? Potřebuju trochu opravit zadní nárazník. V motorovým prostoru prý má být u Subaru nějaký štítek, nic tam nevidím.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj,
    vždy jsem si myslel že moje první Subaru bude Impreza, ale dostal jsem se k tomu až po třicítce tak je moje první Subaru Outback. Tím to se hlásím do rodiny :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    1023: není to úplně stejnej případ,ale na Forestera mi u nás ve vesnickém servisu dělali nové zadní díly a příruby na střední dílu byly KO,ale střední dík OK,takže koupili nějakou přírubu stejnýho rozměru,co má Forester myslím,že v Kelly.
    1023
    1023 --- ---
    AXTHEB: Je to bohuzel v tuhle chvili mimo moji dojezdovou vzdálenost.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    1023: Vyfuky Tyll jsou na tebe daleko?
    1023
    1023 --- ---
    Nevíte kde by se dala na Praze-východ sehnat příruba na výfuk pro outback 2001. Matlalové u nás ve vesnickém servisu mi je uřízli a svařili všechny části výfuku dohromady a já teď nemám na co našroubovat nový.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    6746:
    EXCITE:
    AXTHEB: Super, dekuju
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A v Hostivici http://suzuki-subaru.cz/ - ale v EXCITE jsou příjemnější lidi a většinou levnější.
    6746
    6746 --- ---
    LEHUOK: Subatech.cz
    Mříčná u Jilemnice
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Mati 2005 lpg 2.5i Lego.. má přes 300k km a pořád jezdí a je o něj postaráno. Tak jsem si říkal že bych tomu dal ass-lisft plus vyleštit přední lampy
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: PROSÍM? něco mi uteklo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Nějaký tipy na Subaru vrakac? Budu shánět zadní lampy facelift kombi 4gen Lego/Outback
    EDAK
    EDAK --- ---
    Nevali se nahodou doma nekomu prebytecne automaticka prevodovka na forestera SG 92 kw? ta moje asi dosluhuje a repase nedava uplne financne smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam