• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Skvělý, píšu si vás do bonzáčku a pak se ozvu.
    SPM
    SPM --- ---
    ZLOKOCKA: okolí Prahy :-)
    6746
    6746 --- ---
    ZLOKOCKA: Liberec, auto je pojizdný a kovomorku retušovat nemusíš :)
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    6746: Super, to mám radost. Ozvu se znova, až nám zas povolej se družit.

    Jinak tedy trochu automaticky předpokládám, že se oba nacházíte v mezích ČR :)
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    SPM: Samohybný to bude samozřejmě lepší :)). A nejhorší kovomorku vyretušujem.
    6746
    6746 --- ---
    ZLOKOCKA: Na to se asi nechám přemluvit.
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    6746: Že bych o tom napsala článek na Autíčkář.cz
    SPM
    SPM --- ---
    ZLOKOCKA: Já bych do toho klidně i šel, doufám že až covid povolí, tak to bude i samohybný (aktuálně stojí venku na podpěrách, bo první dvě gumy jsou v pneuservisu na přezutí, pak půjde druhá náprava a následně potřebuju někoho ukecat, aby rozmontoval a znova smontoval motor, aby z něj neucházely náplně a vyměnil spotřební díly jako tlumiče a podobně :-) ). Jenom teda jestli nebude vadit, že je trochu volezlý a pupínkatý od takové té ošklivé chemické reakce (oxidace se tomu tuším říká). Už je teda v pořadníku u mého dvorního vyvařovače, ale tam to asi nějaký rok ještě potrvá, než se dostane na dílnu a vyjede ven bez rzi :-)
    6746
    6746 --- ---
    ZLOKOCKA: Nejsem v obraze, o co tu jde?
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    :)

    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    BOB_GALLOWS: Ja bloudila po nyxu, kdyz jsi ty jeste tahal kacera, synku :)))
    A mas pravdu, zacinam se poohlizet po nejakem zajimavem materialu. A zajimave pro me znamena uchylne.

    Kluci dole, sli byste do toho? Samozrejme az covid dovoli. Trochu svezeni, hezky vam to umyju, fotky udelam a pak pet minut slavy na vlivnem mezinarodnim internetovem magazinu?
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ZLOKOCKA: Bude článek v autickari? A vůbec, jsi zabloudila na Nyx? :)
    SPM
    SPM --- ---
    ZLOKOCKA: a když se podíváš o kus níž, tak libero jsem si před 2 týdny dovezl domu :-)
    6746
    6746 --- ---
    ZLOKOCKA: Ehm ehm...

    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Zdar vespolek! Není tu náhodou nějaký šťastný majitel modelu Libero, Brat či Baja?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    YARY: tenhle mode by mohli zase začít vyrábět jako elektro :)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    Dneska pobavilo ;-)

    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: V zatáčkách je to úplně v pohodě, těžiště to má pravděpodobně níž než ten outback :-D Ale moc jsem si s tím zatím nenajezdil, žena odmítla řídit automat, takže já se potupně z bazaru vracel H6kou a libero přivezla žena :-D Ale jinak je to boží :-) Jezdí to v pohodě, jedinej trabl zatím byl boční vítr (kterej teda včera v tom místě byl fakt hnusnej), to bylo dost těžký udržet na silnici, tak musim ještě zjistit, jestli je to prostě vlastnost (900kg a velká plocha) nebo jestli jsou nějak nadměrně rozbitý silentbloky/tlumiče/etc, co to zhorší.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: Nepřevrací se to v zatáčkách? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam