• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    DICK85
    DICK85 --- ---
    RONDALUS: Dostupnost na objednání nezní jako skladem 🤔
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    LOPLEI: jedno BRZ je v Českých Budějovicích
    BRZ 2.4i Limited MT – Auto Balkar s.r.o. | Subaru | Kia | České Budějovice
    https://www.balkar.cz/cars/brz-2-4i-limited-mt-8/
    LOPLEI
    LOPLEI --- ---
    Nejaký motoristický novinár (tuším na garaz.cz) pustil drb, že v Česku sú voľné BRZ k dispozícii.
    Vie o tom niekto niečo? Ktorý díler,...
    ZEWASOFTIES
    ZEWASOFTIES --- ---
    Zdravim Subaristy!
    Mel by pls nekdo na prodej funkcni (svitici) levy predni XENON svetlomet (z pohledu ridice za volantem)?

    Subaru Forester 2.0 X Trend, verze SH5, motor typ FB 20.
    Palivo BA+LPG.

    Diky za reakci.
    YARY
    YARY --- ---
    mame soukromeho Outbacka 2010 a zdravime! Jen kdyz jedu sluzebni Oktavkou a potkam Subarko tak si to nekdy neuvedomim a pozdravim...
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Máte někdo tip na nějakýho servisáka na SUbaru z prahy a blízkýho okolí. Vím o AWD, ale tam se mi nechce...
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    A nejste tu nekdo z Prahy a okoli s Outbackem pate generace a byl by me ochotnej s nim seznamit? 😃
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Já už rok jezdím s dodávkou a pořád bych zdravil:)
    DICK85
    DICK85 --- ---
    U nás taky vždy zdravíme Outback 2017
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Vždycky zdravím! :-)
    (XV 2018)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NACITALKA: Mám xv 😜
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Mám Forestera a vždycky mi udělá radost, jak se s ostatníma zdravíme :) I když ti novější moc ne, ale ti se to naučí 🥰✌🏻
    SPM
    SPM --- ---
    MATEJICEKKK: ok, to by mělo být cajk :-) Já jenom pro jistotu, protože v té předchozí generaci se ještě diesel dělal a typicky v inzerci jich je víc a jsou levnější, tak jenom aby to někoho nenapadlo :-))
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    SPM: Nee, jasneze nee..Tu 2.5 benzin.
    SPM
    SPM --- ---
    MATEJICEKKK: hlavně to nekupuj v naftě :-)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    Ahoj. Totalne jsem se zamiloval do posledniho Outbacka. Ten financne nedam, ale rocniky 2018, 2019 uz by sly. Co projizdim internet, tak celkove na subaru zadne nadavky nenachazim, tak se zeptam jeste tady.
    Jak je to s dlouhodobou spolehlivosti techto vozu? Mel bych to jako rodinne daily auto, takze okresky, mesto, vylety na kola apod. Chci hlavne fungovat a nejezdit 10krat do roka do servisu. Diky
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    SPM: na S rezim to jede jak drak (OTB 2022). A i na I rezim neni problem nechat vsechny na krizovatce za sebou, na okresce predjizdet tahnouci se duchodce na kratky rovince a na dalnici nebyt brzda levyho pruhu. Nevim co vic od rodinneho 4x4 SUV chtit, zavodnik to neni a nikdy nebyl :)
    SPM
    SPM --- ---
    By me nekdy jinak zajimalo, jak tyhle novejsi 2.5ky s CVT jezdi... ja mam jeste tu prvni H6 z Otb co ma 154kW, ktera ma navic proti tem novejsim nectnost, ze ma jenom 4 kvalty. Takze sice ma chvile kdy tahne jako krava, ale taky je tam dost hluchejch mist, kdy to tahne v blbych otackach kdy motor nema jeste silu... teda, mozna ve vysledku by slabsi 2.5 s CVT byla rychlejsi, ale chtelo by to vyzkouset :-D
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    DIRTJUMPER: Já sem teď taky zhejčkanej, sice to není Subaru, ale je to 6 válec, 191kw, 8 stupňový automat. Z toho se blbě přesedá:)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    MOZEK: tenhle výkon z atmosféry bude člověku oproti přeplňovanýmu motoru prostě vždycky připadat línej, tím spíš s automatem a čtyřkolkou. Já mám OTB BP 3.0R se 180 kW a přijde mi to jako hraniční výkon...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam