• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    DUB
    DUB --- ---
    ja myslim ze zas 4 nebo 6 tehle stejnejch konstrukci musi hrat pekelne. plus s tema pd158..
    SITKO
    SITKO --- ---
    Člověk jednu zaspí a hned se tu rozjede takováhle pěkná diskuze tyjo... :)

    TETRIS23:
    Každopádně by mě zajímalo jak to dopadlo...páč teda mám dojem že by nám stačily i pouze dvě tyhle drobotiny, páč by jsme jima posílily stranové sloupy a do prostředka bych pořídil pořádný 2 subbasy s trošku jinčí konstrukcí...
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: jasny rozumim..)
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: bajvocko za cenu repra, tak by byla bedna a kovani zadaco, samozrejmne se ale i necham ukecavat, kdybyste meli zajem.. bez repra cca tak 1tis za korpus s kovanim.. ale jaksi bych byl radsi i s reprem, pac jinak mi tu zbudou repra na ocet a budu se jich muset stejne zbavit..
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Jako ja vim ze to neni zazrak zvukove techniky.Co se tyce toho zesiku mi to budem tahnout z 1 digitalniho co sme porizovali ted nevim znacku a dame 2 do line za sebe a do kazdyho 500w do 4 ohmu.Pokud si to dobre pamatuju.Kazdopadne ty PD sou rozhodne kvalitnejsi model:))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: to mi to jako budes davat tedka takhle sezrat:)))
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: hmm, ten ale moc nebassuje :) a 600W do nej z poradnyho zesiku pustis taky jenom jednou.. ma jen 3" prumer civky, plechovej kos a na hornu nizky BL ...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Tak to si myslim ze ty tam mas asi lepsi mno kolik by si za ne treba chtel osazeny / neosazeny?
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Im sry.Sem to ale nezdvorak pise a tvrdi ze EM Kappa 600w
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Si me odhalila:))
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: Jo jasny, mam jen dve no..) jinak v tom je PD158..
    a co mate v tamtech, ze pises s "dobrym" a nenapises jakym..:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Ale predpokladam ze asi jen 2 ja prave potrebuju 4 :)a sou za fakt dobrou cenu a dobrym reprem bych celkem rek nebo minimalne spolehlivym.Za tu cestu mi to stoji ale mozna by sme si pak vzali tam ty 2 casem a mozna i bez repra nebo cim to mas osazeny:)???
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: ani nemusite jezdit ke znojmu, dva tyhle kousky se mi valej ve skladu, kdyby byl zajem..) s reprakem i bez, cena prizniva..)
    DUB
    DUB --- ---


    sou to ty konstrukce co mel i cabela driv, ty hraly pekne
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    se kouknete na midi.cz ty 4 pekny basy :)))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Jo maly zmetky ne asi kluci chtej nakej big Walls:)
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    DUB:jo tak to jo tak ok :D
    DUB
    DUB --- ---
    JIRIKK: to ne, oni kupujou naky maly zmetky, pro nas bezvyznamny .)
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    tak ale za odvoz z tak těžkejch podmínek bych chtěl dube alespoň jednu bednu pro nás. možná o dvě :D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mnoa by sme se pak nedivili.ja kdyz sem videl zpravy asi pred 3 dny jak to vypadalo ruzne po CR tak sem docela cumel.:))ale ledoborec to zvladne:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam