• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    SITKO
    SITKO --- ---
    JENDAVB: Ovšem, nepůjde se do toho bezhlavě, však je to také za dlouho a debata nad kafem a sušenkama a brčkem nějaké dobrůtky je samozřejmost :)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SITKO: toho trandaka si dobre promyslete je o na delsi diskuzi nad kavou a susenkama
    SITKO
    SITKO --- ---
    No měly jsme min. rok, nakonec jsme jeli bez zvuku, páč s tím byly problémy, ale teda to je dost složitý na vysvětlování, nicméně doufám že letos vyrazíme na Eastek, pokud možno Poltek a případně ještě někam...před létem snad konečně budeme mít vlastního tranďáka, takže snad už nebude problémek vzít menší zvuk ssebou do ciziny na procházku :o)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SITKO: otazka zni kolikrat ste byli se zvukem v cizine my jen jednou mozna letos pojedem podruhy
    SITKO
    SITKO --- ---
    JENDAVB: Pravda pravda, no my to právě taky většinou takhle řešíme, ale není to zrovna ideální, když je celý sound závyslí na dobrosrdečném pomocníkovi, může se to často zkomplikovat... i když v létě v době frééček je většinou všechno v pohodě.

    Naštestí máme možnost si zpravidla půjčit jednoho služebního tranzita, takže na kratší vzdálenosti s dopravou trápení nemáme, ale jakmile se jede do ciziny nebo dál, tak je to problém =o/
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SITKO: spis jako inspiraci jelikoz nase pojizdnost je omezena nasim strojnim parkem
    SITKO
    SITKO --- ---
    JENDAVB: ok, beru to jako nabídku :)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SITKO: podivej se na nas fordu upadly dvere a avie je ve znojme dicinky nekoho za kalo ukecas :-]
    SITKO
    SITKO --- ---
    DUB: Jo, to máš určo pravdu, ale trošku se bojím..ehm velikosti. Páč stále naším největším problémem je absence dodávky...takže pořád musíme řešit úsporu místa =o/ No necháme to na Tetrisovi, je to jeho boj :) Každopádně stěnu by jsme měly už parádní,no...
    DUB
    DUB --- ---
    ja myslim ze zas 4 nebo 6 tehle stejnejch konstrukci musi hrat pekelne. plus s tema pd158..
    SITKO
    SITKO --- ---
    Člověk jednu zaspí a hned se tu rozjede takováhle pěkná diskuze tyjo... :)

    TETRIS23:
    Každopádně by mě zajímalo jak to dopadlo...páč teda mám dojem že by nám stačily i pouze dvě tyhle drobotiny, páč by jsme jima posílily stranové sloupy a do prostředka bych pořídil pořádný 2 subbasy s trošku jinčí konstrukcí...
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: jasny rozumim..)
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: bajvocko za cenu repra, tak by byla bedna a kovani zadaco, samozrejmne se ale i necham ukecavat, kdybyste meli zajem.. bez repra cca tak 1tis za korpus s kovanim.. ale jaksi bych byl radsi i s reprem, pac jinak mi tu zbudou repra na ocet a budu se jich muset stejne zbavit..
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Jako ja vim ze to neni zazrak zvukove techniky.Co se tyce toho zesiku mi to budem tahnout z 1 digitalniho co sme porizovali ted nevim znacku a dame 2 do line za sebe a do kazdyho 500w do 4 ohmu.Pokud si to dobre pamatuju.Kazdopadne ty PD sou rozhodne kvalitnejsi model:))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: to mi to jako budes davat tedka takhle sezrat:)))
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: hmm, ten ale moc nebassuje :) a 600W do nej z poradnyho zesiku pustis taky jenom jednou.. ma jen 3" prumer civky, plechovej kos a na hornu nizky BL ...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Tak to si myslim ze ty tam mas asi lepsi mno kolik by si za ne treba chtel osazeny / neosazeny?
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Im sry.Sem to ale nezdvorak pise a tvrdi ze EM Kappa 600w
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ELESDY: Si me odhalila:))
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: Jo jasny, mam jen dve no..) jinak v tom je PD158..
    a co mate v tamtech, ze pises s "dobrym" a nenapises jakym..:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    CUBE: Ale predpokladam ze asi jen 2 ja prave potrebuju 4 :)a sou za fakt dobrou cenu a dobrym reprem bych celkem rek nebo minimalne spolehlivym.Za tu cestu mi to stoji ale mozna by sme si pak vzali tam ty 2 casem a mozna i bez repra nebo cim to mas osazeny:)???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam