• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: mno hele ty sitko, nemacita se ti to nejak z pameti prohlizece? vis jak to je....
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tyjo koukal jsem na to, ale na ftp se zdá být vše bez úhony a na IE, Opeře i Mozzile my to maká v pohodě :/ jestli vám to do večera nepůjde, tak holt napíšu pro změnu onebiťákum :)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    MORPH23: mas recht, me taky. sitko nejak to pocekuj...
    s tim prekopanim souhlasim... pokud bude napad, neni problem...
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    ja nevim ale me to hlasi tohle: The name servers for this domain (acidcomix.net) are incorrectly configured. Please contact your domain name administrator for further assistance.
    SITKO
    SITKO --- ---
    Takže web nám zase krásně běhá, nicméně když už běhá doména, tak bych s lumixem ten web někdy ve volné chvíli mohl trošku předělat, hlavně teda zdroják. Jo a jinak od jednoho kámoše jsem dostal typ na prostor kousek od MB, chtěl bych se tam vyrazit podívat, kdo by jel ssebou ? :)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---

    :)) tak asi tahle jsem byl vysmatej v patek, kdyz se povarilo 50g a meli jsme smetanku do kaficka ;D mnam mnam mnam...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: A co ty bobre?mas se dobre?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: a ty ses bobr.... :F
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Děkujeme hodný mexický tatínku :)

    Doufám že se my hoši od bobří řeky hecneme a vše záhy pořešíme ;)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Tak acidcomix crew, ted jsem zrovna zaplatil tu zapomenutou domenu... ze na stejnou banku co mam i ja, takze by to melo zitra uz fachat - pokud nebudou v onebitu.cz lini podivat jestli maj prachy! However: 1355 kc ceskych, dekuju: moje cislo uctu je 1676824143 / 0800, jinak jestli mi nekdo posle vic, tak se zlobit nebudu :)) jo, jeste me je v podstate jedno kdy mi to naposilate, hlavne se na to nevy-zapomenout ;))

    Blizsi info: Sitko

    gl
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    halo halo, tady je Krakonosovo (heslo sojka) :)))
    jen tak predbezne info:

    Po novem roce, koncem ledna, planuju vetsi putovani po Mexiku, zhruba 13k kilometru. Obrazne: Baja California (poloostrov-zapadni pobrezi), prejezd trajektem do La paz, chvily se toulat kolem, zpet na potrezi-Mazatlan a pokracovat podel pobrezi do Puerto Vallarta, Acapulco,Puerto Escondino,Oaxaca, smer do vnitrozemi, Cancun... Mozna se podivat do Guatemali (jiny stat) a pak pokracovat podel vychodniho pobrezi... nahoru k Mexickemu zavilu smer Veracruz a Monterey. Samozdrejme behem cesty navstivim nejvic zajimava mista, ne jen povalovacka u vody. Samozdrejme ze se to nejak udelat a pripadne se da odletet z mezinarodnich letist bez problemu v Monterey nebo Mex.City primo do Evropy, popripade z Cancunu, ale s mezipristanim nekde (Cuba, Panama, USA).

    takze lidicky premyslejte co a jak, vim ze to neni sice levne, ale stoji to za to.Podle hodne hrubejch propoctu by vas to mohlo vyjit na 40-50k s letenkou, to znamena asi +-30 na utratu, cesty, ubytovani, neco k jidlu ect,ect.

    vice info pozdeji.Je to zhruba za 4-5 mesice...
    zatim cus
    BURAN
    BURAN --- ---
    EEDA1: se vrr, fotky!
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    EEDA1: Cawa, si pis ze to tu jede :o) jenom se tu uz trosku kazi pocasko takze uz to neni jak nekde ve spanelsku :) nahod nejaky fotky ne? at vime jak to vypada tam kde litas...
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    caues elisa vas zdravi ze spanelska, jak to jde u nas?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    hele ja nevim, jestli to je zalovany a taky nevim jestli je to v tahu... to musi vedet sitko...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX:
    SITKO: hele to sou cely stranky jako v tahu jo? twe, ja mam i debilni muziku 2x na diskach a este jednou na dvd pro jistotu...
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Sitko, tak jak to vypada s tim webem?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SITKO: jj zalohovat xalohovat a jeste jednou zalohovat
    SITKO
    SITKO --- ---
    Jo tak ftp je taky down, takže budu muset v budoucnu udělat komplet nový web...no to nám ta sezona zase hezky začíná :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: jojo vcera jsem koukal, co FTP? bezi ? ja jsem to necekoval... jestli ne! tak vsechno znova....
    SITKO
    SITKO --- ---
    :( tak už nás odpojili
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam