• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    me to v praci jde =)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    tak to je v pice, me to nejde, hlavne teda v praci, na notasu taky ne... :((
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: Od patku do kdy?Bohuzel vikend zase makam leda az ten pristi
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TO ALL>>> hele od patku budu mit hospodarstvi jen pro sebe :o) co nejaka akcicka u nas na statku? rikejte kdo kdy jak muzete.... kdyz uz teda koncej ty prazdniny :o)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    dyt to facha :) uz i ty obrazky tady na nastence se necitaj...
    BURAN
    BURAN --- ---
    mi to taky funguje :)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    tak to mi nelzi, ja to nemuzu ani pingnout...
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    mě to funguje.)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak jsem zkusil přidat nový příspěvek do novinek a uploadnout a maká to, takže FTP prostě funguje, nemůžu si pomoct :) Ještě to zkusím z jiného pc kvuli IP, ale to by hrát roli nemělo.
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Ne-e offline verze to určo není, zkusil jsem všechno proklikat a maká to...forum, flyery, gallerky, maká to i přímým odkazem, tak nevím :/




    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: mno hele ty sitko, nemacita se ti to nejak z pameti prohlizece? vis jak to je....
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tyjo koukal jsem na to, ale na ftp se zdá být vše bez úhony a na IE, Opeře i Mozzile my to maká v pohodě :/ jestli vám to do večera nepůjde, tak holt napíšu pro změnu onebiťákum :)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    MORPH23: mas recht, me taky. sitko nejak to pocekuj...
    s tim prekopanim souhlasim... pokud bude napad, neni problem...
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    ja nevim ale me to hlasi tohle: The name servers for this domain (acidcomix.net) are incorrectly configured. Please contact your domain name administrator for further assistance.
    SITKO
    SITKO --- ---
    Takže web nám zase krásně běhá, nicméně když už běhá doména, tak bych s lumixem ten web někdy ve volné chvíli mohl trošku předělat, hlavně teda zdroják. Jo a jinak od jednoho kámoše jsem dostal typ na prostor kousek od MB, chtěl bych se tam vyrazit podívat, kdo by jel ssebou ? :)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---

    :)) tak asi tahle jsem byl vysmatej v patek, kdyz se povarilo 50g a meli jsme smetanku do kaficka ;D mnam mnam mnam...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: A co ty bobre?mas se dobre?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: a ty ses bobr.... :F
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Děkujeme hodný mexický tatínku :)

    Doufám že se my hoši od bobří řeky hecneme a vše záhy pořešíme ;)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Tak acidcomix crew, ted jsem zrovna zaplatil tu zapomenutou domenu... ze na stejnou banku co mam i ja, takze by to melo zitra uz fachat - pokud nebudou v onebitu.cz lini podivat jestli maj prachy! However: 1355 kc ceskych, dekuju: moje cislo uctu je 1676824143 / 0800, jinak jestli mi nekdo posle vic, tak se zlobit nebudu :)) jo, jeste me je v podstate jedno kdy mi to naposilate, hlavne se na to nevy-zapomenout ;))

    Blizsi info: Sitko

    gl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam