• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Hej ty taky žiješ ? :)) prosimtě pošli mi někam přístup na techies.cz simba má přichystaný nový set a to dost luxusní, tak bych ho rád hodil na ftp :-P
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    MORPH23: Hele a neni to Jiri Simon?
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: ne, bydlí v Bakově co vím..
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    A on v tom majitel zaroven i bydli?
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    nevim jak boleslav a skodovka souvisej s tim ze majitel je lempl a diletant kterej to klidne necha spadnout .... ale skoda to bude no
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    MORPH23: jo mladá boleslav - velká ŠKODA auto
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    ACIDACID: to mas recht ale problem je ze rychta neni objekt kterej by patril mestu... starat by se mel pan majitel - takze Šimon.. no a ten na to sere z vysoka
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    takto ja zase ani ne jako.Me ten DnB fakt nevadi kdyz stoji za to jak si na kazdym najdu neco peknyho:) a co se tyce psy tak ten si rad zahraju
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    TETRIS23: tak to je rovnak sem, jakmile slysim lamany beaty odchazim k nejblizsimu zdroji alkoholu. Kde zustanu sedet jak zaba na prameni dokud se nezacne hrat zase rovnej.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    A jeste ne ze me tady udelate krutoprisnyho rovnaka kterej nehce nic jinyho nez tekec to ze sem shopnej ho hrat 4hodiny je jedna vec ale plne napriklad podporim akci z visnakama udelat trozku psytrancovou obdobu a trozku se vyndat to sami Simba co hral po me rychte HARD DnB byl asi nejlepsi DnB co sem od Acid Comix slysel a musim ricte ze si mi i libil.Je to jen o domluve ty voe dyt nas je na to hrani kdyz se sejdem vseho vsudy 6 a to snad jeste nebylo.to ze si hold chce nekdo hrat az pred lidma ne vzdy jde.A to ze me nemuzete pak dosta o mixu je vec druha:))))za to se omlouvam:)))Ale jak rikam alespon samza sebe nechci se nikomu prizpusobovat podle toho co si kdo na diktuje.to fakt ne.DOMLUVA to je hlavni.Doufam ze kazdej pochopi co myslim.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    jj to mas pravdu.
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    jo skatepark v tej budove je cirej nesmysl, nasi se v tehle krasne budove brali, kdyz si vybavim to krasne tesane pruceli strechy nejradci bych tam vylez a uz flexoval. Tahle budova by mela byt opravena, prijde mi na hovno ze mesto se o rychtu vebec nezajima, je to historicka budova, ktera by si zaslouzila kompletni rekonstrukci a ne vymalovat a postavit venkovni bar...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mi sme jirko uz dlouho odepsany asi se budem muset zase pod neco podepsat nebo vsichni zapomenou jak ma akce vypadat:)))
    Btw. jinak k te rychte myslim ze nikdo poradne nevi co stou rychtou bude a myslim ze i martas.Sice ma nankou predstavu ale podle toho co pise sitko jako nakej skate park a podobne nebudou mit podle me na rychte vyuziti prosirisi verejnost a proto tam nebude chodit tolik lidi.Netvrdim ze martin nevi co dela ale spis si myslim ze jeste netusi do ceho se to pustil je to hold dobrodruh kazdopadne si myslim ze tak i tak stare casy pominuly jde oto jestli mi se prizpusobime.Ale pdoel toho co vim (pouze dosleh)ze organizace akci na rychte ma byt vedene stylem vstupny majitelovy a vystupujici dostanou naky propitny mimo to ze si tam jete nebudou moc pustit to co jim je vlastni mi pride uz dost pokriveny.rozhodne to nevedu proti martinovyjen si myslim ze uz na ty rychte pro nas asi nebude misto se projevit jako Acid Comix a to co nám je vlastni.Tudiz bordel az na pudu.(a tim nemyslim ted tekno)
    A jen takova mala pripominyka matne si vzpominam (ne ze bych chtel machrovat ale vzpomen te si kdyz sme pustili Arnostovy tu pisnicku a pak zaznel poprve za noc vlak jak lidi reagovali?takhle na nic jinyho ty lidi co na nas jezdej z vetsi casti nereagujou nez na tekec.Musite si vsichni uvedomit jak sme lidem vlezli do podvedomi.Nemuzu pripustit abyc si mysleli ze sme jiny:))Po nikom nechci a nikomu tady nevnucuju aby se hral u nas jen rovej beat i proti tomu sem vicemene spis mi de oto ze se za kazdou cenu na tu rychtu dostat nemusim chci hrat to co me bavi a ne to co si kdo poruci.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDACID: hele ja tam taky porad cucham nejakou lotrovinu, i kdyz sam nevim proc a za cim... :o)

    DNB DJ si privydelava v DNB clubu, kurna, asi uz sem na odpis s Petrisem... :( ale tak doufam, ze kdyz ti z toho neco kape tak se dostanes k oprave toho fideka...
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    SITKO: ok
    jen z teho nemam dobrej pocit, ale ja rozhodne nereprezentuji nazor visny.
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDACID: No ono s tím "vypečením" to taky nebude nijak veliký...to je akorat klasicka boule a dezinformace, resp. zmutovane informace :).... Osobně jsem koukal jak Martin s Arnoštem dobře vycházeli(postřeh z min. týdne) a taky se nějakým stylem dohodli...pokud vím, tak Arnošt si bude řešit v budoucnu hospu v te budově směrem ke kurtu(ta nejnovější). A teda to, že to Marťas chce dát trošku do kupy...tak to mi příjde jedině v pořádku, však už to tam pěkně dlouho chátrá. Je v plánu venkovní bar (ne okno), hezké posezení, skatepark v te uzavřene budově(pod maskovačkou) + teplá jídla a útulnější interier. Osobně mi to příjde jako krok dopředu spíš než naopak a teda nevím proč by měl někdo podkopávat nohy lidem co se to snaží z vlastních prostředků pořešit. Čili s tou sabotaží si to kdyžtak ještě rozmyslete, či alespoň se nejdříve lépe informujte kolem a kolem :)

    Btw. když si řekneš, že chceš cesťák, lístek a nebo hotovost...tak se dohodnete. Jsme lidi, ne...a teda já s ním zatím žádný problém neměl :) Osobně mám hraní na rychtě teď jako takovou malou brigádku na soboty :)
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    jak to vidite s novou rychtou? nas tam teka tahali na ctvrtky delat... nevim nevim, na jednu stranu chtel akce atak ale nic za to martin nenabizi. s ohledem na to jak vypekl s arnostem tak ho asi budem sabotovat. ale jeste jsme to moc nerozebirali
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: a ja teda zase nemyslel ze krom vlaku muze jet cokoliv...mne prave naopak vyhovuje kdyz ma akce nejaky vyvoj...kdyz se to proste meni a nejede furt to same, at uz reggae, drumec, tek a nebo disko ou jeah... Musí to prostě jít pořád dál ne-li nejdál ! :))

    Přesněji se jedná právě jen o tu rychtu a o nový styl pořádání akcí...holt zkusíme jak to bude fungovat a uvidí se.

    Na tu rychtu se asi v sobotu zase vypravim juknout, tak jsem na obsluhu zvedav :) Meli v planu v tydnu postavit venkovni bar a pokud mozno opravit strechu toho sezeni, tak jsem zvedav jak s tim pohnuli :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    LOOSER_AK47: jako k upresneni, myslel sem ze rec byla pouze o indoor akcich, freecka si budem diktovat sami, tj jasny ne :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    jo, kdyz to nebude vlak tak muze byt cokoliv... tvuj pohled na vec zda se mi ponekud pokriveny...

    jo a hele k ty rychte, jestli tam bude na baru obsluha jako kdyz sem se tam v patek stavil, tak stejne vsichni utecou nekam jinam kde jim nalejou driv nez za pul hodiny a nepocitaj tam dva maly panaky na kalkulacce stylem: jo, 50 deleno dvema je... aha 25 a ted krat 2 je 50... .... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam