• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    KOTLIK: jakto?
    KOTLIK
    KOTLIK --- ---
    škoda že včera nevyšla ta rychta
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    střílej, střel...tak twe proč sis pořídil takovej kvér?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: mno cus, jeste ziju mno, ale uz me to tu nebavi... snad budu na narozky doma uz!
    To FTP: mno musim si nejak poresit ty vstupy, uz jsem tam dlouho nelez. Jsem vymenil praci, takze net mam hodne omezenej. Jo a potrebuju IP odkud se to bude uloadovat, jinak to se tam nepripojite :(

    BTW: co to holandsko v lete? Je jeste nejaky zajem?
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Novidis ze to de:)) oba pekny
    SITKO
    SITKO --- ---
    SITKO
    SITKO --- ---
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Hej ty taky žiješ ? :)) prosimtě pošli mi někam přístup na techies.cz simba má přichystaný nový set a to dost luxusní, tak bych ho rád hodil na ftp :-P
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    MORPH23: Hele a neni to Jiri Simon?
    CUBE
    CUBE --- ---
    TETRIS23: ne, bydlí v Bakově co vím..
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    A on v tom majitel zaroven i bydli?
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    nevim jak boleslav a skodovka souvisej s tim ze majitel je lempl a diletant kterej to klidne necha spadnout .... ale skoda to bude no
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    MORPH23: jo mladá boleslav - velká ŠKODA auto
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    ACIDACID: to mas recht ale problem je ze rychta neni objekt kterej by patril mestu... starat by se mel pan majitel - takze Šimon.. no a ten na to sere z vysoka
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    takto ja zase ani ne jako.Me ten DnB fakt nevadi kdyz stoji za to jak si na kazdym najdu neco peknyho:) a co se tyce psy tak ten si rad zahraju
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    TETRIS23: tak to je rovnak sem, jakmile slysim lamany beaty odchazim k nejblizsimu zdroji alkoholu. Kde zustanu sedet jak zaba na prameni dokud se nezacne hrat zase rovnej.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    A jeste ne ze me tady udelate krutoprisnyho rovnaka kterej nehce nic jinyho nez tekec to ze sem shopnej ho hrat 4hodiny je jedna vec ale plne napriklad podporim akci z visnakama udelat trozku psytrancovou obdobu a trozku se vyndat to sami Simba co hral po me rychte HARD DnB byl asi nejlepsi DnB co sem od Acid Comix slysel a musim ricte ze si mi i libil.Je to jen o domluve ty voe dyt nas je na to hrani kdyz se sejdem vseho vsudy 6 a to snad jeste nebylo.to ze si hold chce nekdo hrat az pred lidma ne vzdy jde.A to ze me nemuzete pak dosta o mixu je vec druha:))))za to se omlouvam:)))Ale jak rikam alespon samza sebe nechci se nikomu prizpusobovat podle toho co si kdo na diktuje.to fakt ne.DOMLUVA to je hlavni.Doufam ze kazdej pochopi co myslim.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    jj to mas pravdu.
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    jo skatepark v tej budove je cirej nesmysl, nasi se v tehle krasne budove brali, kdyz si vybavim to krasne tesane pruceli strechy nejradci bych tam vylez a uz flexoval. Tahle budova by mela byt opravena, prijde mi na hovno ze mesto se o rychtu vebec nezajima, je to historicka budova, ktera by si zaslouzila kompletni rekonstrukci a ne vymalovat a postavit venkovni bar...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam