• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    XCHAOS: Moc hezky receno :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    THE_MIRACLE: já jsem tam trochu ztratil schopnost rozlišit, kdo si tu srandu dělá a kdo ne. jako občas už mám pocit, že je mi to jasné... a pak se to zase zamlží.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: no ale vždyť jo. nám je v podstatě jedno, kdo to bude, jen když to nebude Klaus. A Švejnar se prostě nabídl jako námezdný herec, který je tuto figuru ochoten hrát, což mi naprosto vyhovuje. Nepotřebuju, aby sám sobě dělal i scénáristu nebo režiséra: Scénář píšeme komunitně my všichni, kdo tu show produkujeme (= platíme daně), jako režiséra jsme si najali Bursíka. Teď potřebujeme ještě herce, který zahraje roli Antiklause.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    VOID: jj, to se nestane. Hlavne v onom auditku si podstatna cast "trotlu" dela srandu... Treba maji Klause radi, ale zamerne to prehaneji. Podobne jako sem tam vystupoval ja jako protipol. Proste sem to bral v zertu. Jenze taky tam jsou lide, kteri to neprokoukli a svou fanatickou lasku mysli vazne. A nebo jen ti, kteri proste nechapali o co jde :-).
    VOID
    VOID --- ---
    THE_MIRACLE: hele v tom auditku jsou strasni trotlove, ja bych opravdu nerad, kdyby to tady kleslo do obdobneho bahna.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: coz ale vubec neni podobne
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Podobne jako ten Klausuv. Ale zatimco zde jsme tak trochu zaujati proti jednomu muzi, tam jsou zaujati proti vsem co jsou proti tomu muzi...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    _BENNY: on tenhle klub byl někdy o něčem jiném? :-D)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: nespletl sis klub? nebo nechtel bys to tu prejmenovat na klub "antiklaus"? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: pro tebe možná ne... :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mimochodem sem docela rád, že Klausik ASI zase šlápnul vedle. Uro mu to ubere na popularitě. A on je jeden z mála lidí, kterým neúspěch ze srdce přeju.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Ja tu Tvoji nechci :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: pro tebe by bylo škoda i Moji :-P
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Kdepak, neutekla. A kdyby se tak stalo, tak bych nelitoval. Takové by pro mě byla škoda ;-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: že tobě nějaká slečna utekla s podobným pracháčem, co? Dyť to říkám - mluví z tebe jen bledá závist :-D)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: navíc ;-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: koneckonců většina takových slečen je s podobnými individui z lásky......... k penězům.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: prachatý stařík...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: náhodou... šarmantní stařík na úrovni ... to není partie k zahození ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam