• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    VÁCLAV HAVEL - diskuze o člověku, který byl u moci, přesto se nikdy nad nikým nepovyšoval.
    Nechť pravda a láska skutečně zvítězí nad lží a nenávistí - aneb buďme k sobě prosím slušní.

    Prezidentka Táňa Fischerová






    Václav Havel - oficiální web
    rozbalit záhlaví
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: nejsem jeho nohsled, viděl jsme ho jen jednou a moje nohy sledují jinými směry :-D)
    N_I
    N_I --- ---
    jsi nohsled pana prezidenta kerej je podle tebe skvelej oproti dramtikovi kereho uznava cely svet.//
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: kdybys nekecal, bambulo - já nikde za nikoho neoroduju - já si "jen" upřesňuju, jaké mají konkrétnífaktické argumenty proti Klausovi ti, co tak vehementně orodují za Havla :-P)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: nechapu proc tedy oroduje za klause. asi ti sem zakazeme pristup :). Na ortodoxaky holt s ortodoxnim resenim :-))))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: čí jsem nohsled???
    já nemám potřebu nikoho adorovat - ani průměrné dramatiky a špatné prezidenty ;-)
    N_I
    N_I --- ---
    lonestar...je dobrej nohsled....smutnej pohled,,,,
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BRANCALEONE: běž si vyměnit pampersku :-|D
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    LONESTAR: No ty krávo, tos mě utřel! To je humor, až jsem se uprd...
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    N_I: klub o panu profesorovi neni vůbec špatnej;)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BRANCALEONE: Narcis už na Hradě pěkných pár let není :-D)
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    Přestaňte už prosim vás řešit hradního narcisa, nemá to smysl. Jádro jeho fanoušků je podobně tvrdý, jako to komunistický. Nezbývá, než si na 5 let zacpat nos...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit... - tak teď jsi mě OPRAVDU pobavil :-D)))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Klaus je zkratka typickym prikladem egofasisty (pouzil sem ted jeho termin :-)). A bohuzel neni zdaleka sam...
    N_I
    N_I --- ---
    no mel bys asi odejit do jineho klubu asi o panu profesorovi..tam ti budou rozumet lepe.. protoze pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit...a tady by to nikam nevedlo...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: omyl, mame jasno.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: přijde na to, koho označuješ za "egomaniaka s ciferníkem místo očí" - IMHO na Klause toto označení nelze použít ani v nejmenším...
    Ale hlavně že máš jasno .-D)
    N_I
    N_I --- ---
    venca nechtel zatocit jednou pro vzdy s nicim..daval jen navod jak zit svij zivot tak aby to nebyli pouze penize a ego..

    ano koukam ze pro tebe je lepsi volba egomaniak s cifernikem misto oci tak te u too nechame
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: a) je správně ;-D)
    a uveď mi nějaké moje "pochybné" arhumenty :-P)

    N_I: pocity jsou krásná věc - ale člověk by jimi neměl zatěžovat hodnocení faktů...

    N_I: obrat "klub zmrdů z nejvyšších míst" mi spíše sed na "bratrstvo pravdy a lásky" ...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    N_I: jasne, skoda jen ze tu nemame osvicenou diktaturu, Venca by s tim vsim zatocil jako s temi komunisty! :))
    N_I
    N_I --- ---
    kdepak v politice potrebujeme lobbisty...smelovani.ja na brachu bracha na me...potrebujeme dalsi egoisty...dalsi investory ktery nam postavi dalsi obhcodni centra...a drazsi dalnice..potrebujeme dalsi KAPSCH a vubec..uplne se zbavit pocitu..a toho co ma pro lidi smysl nebo ne...je to prece stado..a my se muzeme mit dobre..kdyz budeme mit dal zakony stavene na miru klubu zmrdu z nejvyssich mist...

    potrebujeme dalsi strany co se nechaj koupit za penize...a dalsi lidi bez nazoru ktery se nechaj pekne zpracovat od PR agentu...

    jedeme dal...stadu muzeme rict cokoliv...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ach ano, pocity, dojmy, to v politice potrebujeme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam