• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    N_I
    N_I --- ---
    presne tak...nikdo tady asi nikdy nerekl ze vaclav havel je svaty a neudelal nikdy chybu...ma svoje mouchy..
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: mate pocit ze penize a ego vas dovedou ke stastnemu zivotu - opět zcela mylný a nelogický závěr ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    N_I: hele a nespletl sis nahodou Vaclava Havla s Astarem Seranem?
    N_I
    N_I --- ---
    narazil jsem fest...skoro az na morek kosti...a presto si rad toto vsechno ponecham..a budu se tim dale ridit..a doufat ze vsichni nedopadnou jako vy...ktery mate pocit ze penize a ego vas dovedou ke stastnemu zivotu
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: kéž tě tvá srážka s realitou bolí co nejméně...
    N_I
    N_I --- ---
    veril jsem mnohem vic havlovi ze mu jde o zachovani citu a ze mu jde o lasku...o dost vic mu to stale verim nez klausovi....ten jede pravy opak
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    _BENNY: my nejlíp víme, co je pro vás dobré
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ach ano, hlavne ten cit... a pravda a laska a boj za dobro a vseobecne blaho!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    N_I: Obcana Havla jsem bohuzel propasnul, ale urcite to chci nekde shlednout.
    N_I
    N_I --- ---
    presne tak...nikdo tady asi nikdy nerekl ze vaclav havel je svaty a neudelal nikdy chybu...ma svoje mouchy..

    ale kdo ma kus citu v sobe...videl obcas havel...tak mu blesklo jak velkej to je rozdil...co se snazil nechat v lidech havel a kam bezi klaus a jeho dolarovy egomaniaci..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    N_I: ale co furt klaus... bavime se prece o havlovi
    N_I
    N_I --- ---
    oproti klausovi je havel vazne nejskromejsi milius..:]
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    skromny Havel, lol :D
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: a je? :-D)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: snažím se přizpůsobovatr své argumenty schopnostem oponentů ;-D)

    N_I: havel se choval jako clovek vetsinu casu skromne vystupujici - možná v jako prezident ČSFR, pak už ne...
    N_I
    N_I --- ---
    dokolecka...takze ignor a jedeme dal..;]

    zajimave kolik klausu chodi po svete...dohadovat se o vsem..ale jen to pekne zabalit..okecat...a potom donekonecna obhajovat ze zeme neni ohrozena tanim ledovcu..
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: porad nekde neco placas bez argumentu.... ale jinak davas docela dobry vtipy do ustavu :)
    N_I
    N_I --- ---
    panacek afram me velice zaujal jako tvuj komentar k nemu...proto me prislo ze si opravdu muzete rozumet...nic vic

    havel se choval jako clovek vetsinu casu skromne vystupujici nikoliv ja jsem tady hlavni hvezda jako klaus..staci videt jeho osobni navstevy na malem meste..projevy..nebo prednasky...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: a co já tvrdím? TY tvrdíš, že Klaus je egomaniak - tak své tvrzení dokaž :-P)

    a co s tím má společného AFRAM???
    N_I
    N_I --- ---
    pokud něco tvrdíš, měl bys mít argumenty dokazující tvé tvrzení, a ne chtít po oponentech aby ti ho vyvrátili... (humanitní vzdělanci neschopní pochopit a používat základy logiky mě vždycky dojmou

    pozor aby se s tebe nakonec nastal humanitni vzdelanec..:]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam