• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    VÁCLAV HAVEL - diskuze o člověku, který byl u moci, přesto se nikdy nad nikým nepovyšoval.
    Nechť pravda a láska skutečně zvítězí nad lží a nenávistí - aneb buďme k sobě prosím slušní.

    Prezidentka Táňa Fischerová






    Václav Havel - oficiální web
    rozbalit záhlaví
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FTN: Ja taky nevidim zadny smysl tve existence, ale klidne zij dal :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FTN: Pozor, inteligent promluvil. Mozna je na case, aby si spis zmizel, kdyz te to tu nezajima, co myslis?
    FTN
    FTN --- ---
    Já myslim, že je na čase toto vlákno zrušit. Nevidím v tom žádný smysl.

    "Pouhý" filosof. :-D Zkusili jste si někdy něco o těch "pouhých" filosofech přečíst? Doporučuji začít u Platóna a jeho "podobenství o jeskyni". Lze to vysvětlit několika větami a je to přesně o vás. :-)
    To je určeno hlavně naším kašpárkům (oni vědí), nikoli HAREMHEBovi.
    Nic to však nemění na tom, že VH není filosof, nebo by se tomuto označení jistě bránil.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---

    Nově zvolený prezident Václav Havel vyhlásil k 1. lednu 1990 rozsáhlou amnestii, která neměla v celé historii Československa obdoby. Z celkového počtu téměř 31 000 trestanců v celé tehdejší ČSSR bylo během několika týdnů propuštěno 23 260 osob. Amnestie se týkala i 652 vězňů v Leopoldově. Nově jmenovaná ministryně spravedlnosti JUDr. Dagmar Burešová dokonce měla v úmyslu věznici zrušit a svůj záměr také veřejně prezentovala...
    HAREMHEB
    HAREMHEB --- ---
    Já mám úctu k oběma prezidnetům stejnou, i když VK si považuji více, protože je to státník a ne jen "pouhý" filosof. Neznamená to však, že bych měl potřebu útočit na VH. Nehodlám se k tomuto snižovat.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: ja to rekl prvni
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: neberes, jsi lhar.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    no hlavně bych řek, že vaše hádání se o to kdo má větší penis nikoho nezajímá;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: Konstruktivni kritiku beru, ale to co predvadi Lony a Benny vetsinou neni konstruktivni kritika, ale snaha o rozjeti flame. Ja uz to beru dost s nadhledem a delam si z toho prcu... a nejak, mozna najivne, doufam, ze to tak L&B mysli taky.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: jsi lhar :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FTN: nejsem fanousek Klause, takze zasoupej nohama a zkus to znovu a lepe.
    FTN
    FTN --- ---
    Proč nejde benny a jemu podobní masturbovat do Klausova vlákna a otravují život ostatním? Já si taky myslim že Klaus je idiot, ale do jejich vlákna to prostě nepíšu. Je to tak těžké, nebo jen toužíte po tom se s někým pohádat? To nemáte práci nebo nějaký koníček, nesportujete, nechodíte si zaběhat, že se musíte uspokojovat tady, napadáním a urážením ostatních? Je to tak smutné... :-(
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: to ze mi nekdo vadi vic neznamena, ze mi nekdo jiny nevadi. logische.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: fajn, me taky. nevadi ti ti, co se nestydi ze kradou a prispivaji k tomu. Gratuluji. Dekuji, ze ses konecne vykreslil.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: buchto
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: vic mi vadi pokrytci nez ti, kteri se nestydi za to co delaji
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: za prve o tom pochybuji a za druhe tohle je zrovna clovek, co si to zaslouzi, zajimave, ze u jinych ti to nevadi....
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: troubo
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ach to jeho neustale moralizovani. vylezt z mercedesu, sednout si do drahe restaurace, objednat si nejdrazsi zradlo a vykladat do novin o tom jak je lidstvo zkazene... tfuj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam