• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    no hlavně bych řek, že vaše hádání se o to kdo má větší penis nikoho nezajímá;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: Konstruktivni kritiku beru, ale to co predvadi Lony a Benny vetsinou neni konstruktivni kritika, ale snaha o rozjeti flame. Ja uz to beru dost s nadhledem a delam si z toho prcu... a nejak, mozna najivne, doufam, ze to tak L&B mysli taky.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: jsi lhar :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FTN: nejsem fanousek Klause, takze zasoupej nohama a zkus to znovu a lepe.
    FTN
    FTN --- ---
    Proč nejde benny a jemu podobní masturbovat do Klausova vlákna a otravují život ostatním? Já si taky myslim že Klaus je idiot, ale do jejich vlákna to prostě nepíšu. Je to tak těžké, nebo jen toužíte po tom se s někým pohádat? To nemáte práci nebo nějaký koníček, nesportujete, nechodíte si zaběhat, že se musíte uspokojovat tady, napadáním a urážením ostatních? Je to tak smutné... :-(
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: to ze mi nekdo vadi vic neznamena, ze mi nekdo jiny nevadi. logische.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: fajn, me taky. nevadi ti ti, co se nestydi ze kradou a prispivaji k tomu. Gratuluji. Dekuji, ze ses konecne vykreslil.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: buchto
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: vic mi vadi pokrytci nez ti, kteri se nestydi za to co delaji
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: za prve o tom pochybuji a za druhe tohle je zrovna clovek, co si to zaslouzi, zajimave, ze u jinych ti to nevadi....
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: troubo
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ach to jeho neustale moralizovani. vylezt z mercedesu, sednout si do drahe restaurace, objednat si nejdrazsi zradlo a vykladat do novin o tom jak je lidstvo zkazene... tfuj
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: no on maximalne svou benevolentnosti ke Klausovy a spol. kteri to umoznili...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: že taky neřekl jakou na tom má zásluhu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Havel: Kriminálníci a veksláci se stali novou ekonomickou elitou – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/171540-havel-kriminalnici-a-vekslaci-se-stali-novou-ekonomickou-elitou.html
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Jsem potesen, ze jsem se vyhnul teto potupe ;-)
    ABS
    ABS --- ---
    LONESTAR: necekane to neni. ja treba s havlem souhlasim tak v 80% vecech a podobne s klausem. a dat jim stejny dotaznik o ekonomice, nepochybuji ze by jakl, klaus i havel v ve velke vetsine veci dali stejnou odpoved.
    ty rozdily se mi zda, ze spis prameni z jakesi osobni animozity tech lidi.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: Kapitalismus je šetrný. Nevyprodukuje ani o jednu jízdu kamionem, ani o jeden hypermarket či velkosklad víc, než je nutné, užitečné. Pokud se nabídka čehokoli v prostředí svobodného trhu nesetká s poptávkou, kapacity se přesměrují užitečnějším směrem. To platí do chvíle, kdy to vezmou do rukou sociální inženýři. Ti zregulují věci užitečné a na druhou stranu uměle podněcují produkci, která se nekryje s potřebami. A umělá produkce znamená plýtvání.
    Havel a jemu podobní se ušklíbají nad „konzumní společností“. A jaká je alternativa? Přece společnost produkční! Ta první je postavena na potřebě. Ta druhá velebí produkování samo o sobě, kvůli hezkým statistikám. Tak to potom raději společnost konzumní (přičemž nikdo nepředepisuje, jaké hodnoty konzumovat, jestli koncert filharmonie, nebo kilo uheráku) než produkční. A nazelenalí myslitelé by to tak měli vidět tím spíše. Chtějí zbytečnou výrobu pro výrobu, anebo raději výrobu pro konzum?


    myslíš, že tato slova znamenají Jaklův souhlas s Havlem??? :-o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam