• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    VÁCLAV HAVEL - diskuze o člověku, který byl u moci, přesto se nikdy nad nikým nepovyšoval.
    Nechť pravda a láska skutečně zvítězí nad lží a nenávistí - aneb buďme k sobě prosím slušní.

    Prezidentka Táňa Fischerová






    Václav Havel - oficiální web
    rozbalit záhlaví
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: tys mu rekl ze s nim diskutovat nechces, protoze to s nim prej nema cenu a ze nemas cas, nerikals nic o tom ze je to protoze nezvladas svoje pocity
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: proto jsem taky lonemu rekl, ze diskutovat nechci...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    nj, tak jak pak chces o tom diskutovat, kdyz se drzis jen svych pocitu, ktere se skutecnosti souviset mohou a vubec nemusi.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Havel se ostře pustil do Paroubka – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/176741-havel-se-ostre-pustil-do-paroubka.html
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: Nekdy to ma velkej vliv, jindy zadnej.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: Hergot ber to trochu s humorem, ne?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: stalo. a jaky to jako melo mit vliv na skutecnost?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: Tobe se nikdy nestalo, ze si z neceho mel spatnej pocit? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: odkud jsi probuh vzal ze chci investovat do diamantu? a proc bych mel podporovat ODS? nikdy jsem ji nevolil.

    ach, pocity, emoce, dojmy... to se to pak diskutuje
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: jinak ale chapu, ze clovek co chce investovat do diamantu, podporuje ODS...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE: coze??
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    _BENNY: vsechno je o pocitech....
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    _BENNY: Q.E.D.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    evidentne zase nejde o fakta, ale o pocity z toho co se kde napsalo, ze se reklo, ze se udalo
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: takže všechny předchozí vlády ČR byly lepší než Topolánkova proto, že v nich nebyl Langer, a proto, že nepodporovaly Klause? :-P)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Kdyz chces nejaka fakta vadili mi tam nekteri lide, napriklad pan Langer. Pak mi vadila podpora Klause, kterej jim to ale pak vratil i s uroky. Bylo dost blbosti, ale s odstupem casu musim rict, ze to nebylo tak strasne, jak se mi to zdalo hned. Takze mozna bych to nejhorsi poopravil na jedna z horsich vlad... :-)
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    LONESTAR: Topolánkova vláda měla prostě smůlu ve volebnim patu. Chceme po vládě, aby byly vidět výsledky, jenomže ty se projvujou v průběhu cca 10 let. Když se pořád mění, nemůže nic moc změnit. To se umocnilo poměrem počtu křesel na "jednotlivejch stranách."

    LONESTAR: Proč by se o víře nedalo polemizovat? Je spousta aktivit, při kterejch věřící i nevěřící polemizujou.

    jinak se omlouvám za vstum do diskuse :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: no já jsem si chtěl jen ověřit, zda prostě plácáš co ti víra velí, nebo máš svoje tvrzení podložené nějakými argumenty :-P)
    máš pravdu, o víře se polemizovat nedá... ;-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Lone, vis ze polemizovat s tebou nema smysl... a ja na to fakt nemam cas...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: to moc konkrétní není :-P)
    tak obráceně - v čem byly všechny předchozí (bez výjimky) vlády, co ČR měla, LEPŠÍ než ta Topolánkova? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam