• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    KUTAS: zajímavé je, že nejšikovnější a vařenej goblin byla goblinka :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KUTAS: ted jsem chvili nevedel jestli to je Unstable nebo Rivals :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Nice flavor :)

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    tradiční dotaz s přeprodeji, jaké myslíte, že budou reálné ceny těch flip landů? Min tři by se mi hodily tak přemýšlím, jestli je grabnout hned, když ceny vypadají příznivě, nebo mi něco uniklo a půjdou po release dolů, protože to taková sláva není (teda až na Azor's Gateway)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Fungovat asi bude,za mne tam mas prekvapive dost globalniho zabijeni,ale asi je to v poho. Spis me zarazilo ze mas hodne drahe spelly,v playtestech to byl docela problem.aura shards a reclamation sage se mi vylozene nelibi ;-D
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    Link z této stránky jsem zatím nesdílel, tak nevím esi to bude fungovat... https://tappedout.net/mtg-decks/28-11-17-rhys/
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    První kolo: Forest - Burgeoning - Land - Land. Druhé kolo: Harrow - Land - Cultivate. Třetí kolo: Generál + cokoliv nebo Skyshroud Claim nebo Explosive Vegetation aaaa nebo třeba Avanger of Zendikar (lol) = blessing 3. kolo. Rhys GW tokeny jsem původně oživil po šesti letech trapně kvůli Cathars' Crusade, ale na "city blessing" už slintavě koukám. Ale pro toho modrýho týpka to moc nebude no.
    Btw. pokud nehraju proti dvoum kontrolům co si lížou dicky v šedesátým devátým kole, tak je úspěšnost víc než dobrá ;)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Ja nevim, na artefakty nedam dopustit, edh uz si bez nich nedokazu predstavit, slape to krasne a je pravda ze 4. kolo neni problem mit jich 5. Storm the vault je fakt silny. Ale mozna je to jen proto ze davam nekolik let prednost multiplayeru a nepotvorovym deckum ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: myslim si, ze ten blessing ve 3. kole nikdo mit moc nebude:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: rikal nekdo invisible stalker? :)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Jako vypinac scarab goda solidni
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---


    KUTAS
    KUTAS --- ---
    WIRUSS: rozhodně se nepovažuju za zkušeného hráč a navíc jsem nějakej měsíc nedal ani partičku, tak mě někdo opraví. A teda použitelnost v klasických balících neřešim. Nicméně:

    ad třeba WB - exile za 8 many mi přijde jako pekelnost... nehledě na to, že když to zahraješ dřív, tak to na tom stole bude trčet minimálně další 2 kola zbytečně a soupeř má čas pořešit. Mě to přijde jako vyloženě zbytečnost.

    UR - nějaký artefakt deck, 4. kolo to už člověk na stole klidně může mít i těch 5 artefaktů... pak v 5. kole dáváš pašáky za 10 many... já myslím, že by to mohlo jít.

    BG - možná do nějakejch pašíkovejch balíků mi to přijde zajímavé, ale to rozhodnutí má téměř zcela v rukou soupeř + remove, vrácení do ruky to řeší a proto si tím nejsem tak jistej. 5 man je pak docela dost, ale to zase už na tom grave něco bude.

    RW - kdejakej voják má first strike nebo vigilance a hlavěn v EDH nebo jednokarťácích se dá postavit cokoliv. Navíc to v late game může pomoc brzdit útoky a zároveň se to hodí i na dorazení opponenta.

    GU - tady je to ovlivněné tím, že mám +1/+1 counter deck, takže to vyložim a s velkou pravděpodobností transformuju a pak to je skvělá dopovačka, která dává ještě navíc flying, paráda :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    A začínají se mi zamlouvat i ty piráti (mimo T1 balíky), jen poskládat z nich URW, no nevím...



    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jako mě přijde, že všechny mají uplatnění, nejméně asi UR, jelikož do Tolarky má daleko, ale tu GU si docela umím představit s pummelerem... Ta RW je dle mého škoda, že je tam ta bílá, jinak si to umím i představit k těm novým pirátům...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ASYD: z pohledu jednokarťáku mě přijde WB jako docela na nic... BG si nejsem jistej. A teda UR by mohlo docela fungovat. RW a GU se mi vyloženě líběj.
    ASYD
    ASYD --- ---
    CATHACK: tyhle jsou fakt brut jako
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    A ještě jeden hezký cyklus tu máme.

    WB

    UR

    BG

    RW

    GU
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: Co spíše si to umím představit do EDH, jelikož to nebude moc drahé...
    ICARUS
    ICARUS --- ---


    Tohle se mi hodne libi do modernu v nejakym controlu. Skoda jen, ze 10 permanentu se v controlu jen tak nestane a ze Search for Azcanta je teda o dost lepsi karetni vyhoda na lande :(
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ASYD: poprosim o reprint Pongify
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam