• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    KUTAS: díky
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    VESPER_INDIGO: sry nevšimnul jsem si, že jsi chtěl ne-černé :)

    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    KUTAS: tjn. ale ty jsou právě černý. No, je to asi i nesmysl, aby to dělaly jiný než černý karty. Půjdu na to celé asi jinak. Díky za rady a tak.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    VESPER_INDIGO: co třeba tyhle...

    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Teda, chtěl jsem říct jinak než přes combat, vlastně.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    NECRO_BUTCHER: tak o to mi právě jde. Ale nejdřív, jak ho tam dostat jinak než přes creatures.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    VESPER_INDIGO: jestli už nějakej má, tak to můžeš proliferovat..
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Existuje nějaká levná ne-černá karta, která dává protihráči poison counter rovnou? Asi ne co...
    CROCO
    CROCO --- ---
    MTG Vault, Online Magic: The Gathering Deck Builder
    http://www.mtgvault.com
    ASYD
    ASYD --- ---
    "Why does Nicol Bolas want an artifact that imprisons Planeswalkers?" she asked in hushed fear.

    Jace's lips were a stern line, and he looked at her with dread.

    "Vraska," he said, his voice wavering, "you need to know who you're working for."
    ASYD
    ASYD --- ---
    Azor: "As caretaker and arbiter of law for the entirety of the Multiverse, it was my duty to collaborate for the greater good. The Immortal Sun was built to imprison one specific enemy. It amplifies the magical abilities of whoever touches it, and it prevents planeswalkers from leaving a plane. The perfect cage for a diabolical Planeswalker! I gave up my spark to help create the Immortal Sun, the lock of my prison, my greatest gift to all living things."

    "What evil were you trying to imprison?" Vraska asked.

    "A fiend who was a danger to all the Multiverse. Our plan, naturally, was perfect. But my friend failed."

    "Our plan? So you made it with someone else?"

    Azor growled. "He was my friend. He was supposed to help me get back my spark after our plan worked, which it did not—"

    "So your friend helped make the Immortal Sun and then abandoned you?" Vraska clarified, desperate for more information from the slightly batty and clearly bitter sphinx.

    "He was to lure our foe to a faraway plane and I was to use the Immortal Sun to enhance my hieromancy and summon that foe here, to Ixalan. But I never received the signal to activate the Immortal Sun. I do not know my associate's fate," Azor said with a flick of his tail. "We devised the plan over a thousand years ago, and I came to Ixalan a little over a hundred years after that. He failed. I do not know what happened, but my execution was perfect—"

    Vraska resisted the urge to hurl herself out the nearest window. He's been cooped up on this plane for a thousand years.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    na tappedout ses nemusel nikdy prihlasovat, ted se musíš lognout i když si chces jen prohlížet decky...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: tim chcí říct, že tappedout používám už léta a kromě toho, že jim to občas spadne, tak nemam výhrady.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    KUTAS: maj všechno, dokonce už ve spoiler sezóně (což se nedá říct třeba o magiccards.info).
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    (a nový edice tam jsou, většinou se tam objeví hned jak vyleze spoiler)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    KUTAS: já mám věci na deckstats.net

    je tam i fajn tool, který ti analyzuje poměr karet, many, landů apod.

    dá se pěkně využívat k deckbuildingu, protože když si tam naházíš balíček, tak se dají proklikat startovací ruce, draw, mulligan (dokonce i tam máš i pravděpodobnost toho, která karta ti v kolikátém kole přijde...což ovšem v jednokarťáku tolik neiceníš) a často vychytáš některý nesmysly v decku ještě před tím než ho postavíš (pro mě třeba celkem zásadní protože karet jsem se zbavil někdy kolem Kamigawy a když jsem se před pár lety k MtG vrátil, tak jen stavím decky, do kterejch nakupuju kusovky)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Vedete si někde deck list? Aneb mám těch jednokarťáků už hafo moc a ztrácím přehled co v těch balících mám.

    Zkouším https://tappedout.net/ a některé karty z posledních edic tam nemají.
    TURBOMRDAC
    TURBOMRDAC --- ---
    Ahoj, dá se někde hrát v Praze edh-leviathan?
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    Pánové omlouvám se, teď mi došlo, že my to měli pauper highlander bez generála! A s tim, že jsme nikdo nestaveli U, protože jsme se bali, že to by byly hry moc nadlouho :-D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    RASTASHAMAN: v tech barvach mi lepsi prijde gelectrode .. ale treba baleful stryx nebo bloodbraid elf si to myslim namaze na chleba .. kazdopadne v poslednich sadach vysla spousta zajimavych priserek, takze se daji hrat i tribaly, kolega postavil na pauperu dokonce artefaktove combo .. takze format fajn :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam