• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: No když o tom tak přemýšlím, tak zatím - 6/13 mythiců a 24/32 je pod 10$ což nic moc...
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    sem docela zvedav, co tam bude z arabian nights (cekam erhnam djinna a mozna oubliette jako rero) a urza blocku.
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    JOHNNYCAGE: nedavno daval maro anketu, zda se vratit ke snow pernamentum, takze sanci vidim

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WOLFBANE: Docela dobrej výběr, souhlas :-)

    Jinak přemýšlím, že by mohli vydat urza landy, jelikož také něco znamenali, hrají se a zaplácnout :-) Plus, jelikož neoznámil zatím moc commonek, tak by bylo fajn vydat nějaké blběji sehnatelné, jako ten Nettle, prostě 3+$ mi přijde mimo: Devoted Druid, Manamorphose, Street Wraith, Simian Spirit Guide, Lava Spike, Chromatic Star ...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WOLFBANE: Snow-covered forest :-) Ty zasněžený země nevim proč nevydaj taky aspon pro srandu
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    WIRUSS: pritom misto prosshe mohla byt damie nebo meren, misto akromy balefire dragon, misto gisely sigarda, misto gedonu ravages a misto tree of redemption treba basic forest :D.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RORSCHACH: tak je to všude, půlka mythiců nic moc... Teď jich je 13 tak uvidíme jaké 2 poslední dají...

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    RORSCHACH: tenhle mythic jsem si vždycky přál, nutně potřeboval reprint.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WIRUSS: jednu pecku si nechali!

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Super obrázek :-)

    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Protoze to tak je! Pritelkyne me prekvapila boosterem IM koupenym v nemecku, nu otevrel jsem karty v cene 30 kc.... :-D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: taky si říkám, sice si pravidelně lidi stěžují co ukázali, ale pokud vezmu co má vyjít, tak mi to přijde super... Doufám, že si ještě na konec nechali jednu pecku... :-)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Prijde mi, ze masters 25 jsou vsim, cim iconic masters chteli byt
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Tohle prostě musim, aby o to náhodou někdo nepřišel :D

    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: ja myslim, ze i kdyz vytahnes 3 dva dvojky, tak je to na druhy kolo dost nadprumerny:))
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JOHNNYCAGE: A taky tohle třírérový combo ruší commonovej murder, ale jako hezký to je :_))
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Niv-Mizzet nebo Prossh, seems legit :-D ale musíš mít teda kurva kliku na réra při draftu
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRADECAK: PLOMBDENTIST: nemluvil jsem o limited...

    ... nicmene pokud se bavime o limited tak ve 2. kole si tam najit z decku neco za 6 many mi prijde jako dost v pohode tempo swing:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam