• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: ses proste uz moc starej a konzervativni
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Lol to jsem ti odpověděl než jsi to postnul
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Divnej seš rozhodně :-) Je to otázka vkusu asi, ale dovedu si představit mnohem lepší ty arty, třeba ty Thready jsou úplně žalostný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle mi prijde asi nejpovedenejsi

    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: ja jsem asi divnej... ale mne se to libi...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: Super nápad a koncept, ale design karet a arty naprosto strašný
    ASYD
    ASYD --- ---
    Signature Spellbook: Jace Packaging and Contents | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...archive/news/signature-spellbook-jace-packaging-and-contents-2018-03-20
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    _DOMINIK_: jo vida... já jsem nějak tu 3tí schopnost ignoroval :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    imho jasne nejlepsi je karn. stoji jen 4 (hraje se v competetive constructed, mimo tron a fringe situace, vubec nejakej planeswalker drazsi nez 4?), umi se do urcity miry branit a umi card advantage.

    kdyz se clovek podiva na soucasne opravdu dobre planeswalkery (imho jtms, 4cc chandra, baby jace, obe 3cc liliany a mozna 4cc gideon), tak vsichni splnuji prave tato kriteria - casting cost 4-, schopnost obrany sebe sama a pak nejaka forma "lizani"

    na karna se minimalne do akiri-silas EDH fakt tesim!
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    SKUNK23: můj jednokarťákovej pohled mi přijde zajímavej Teferi... Karnem si nějak nejsem jistej a červený planeswalkery nějak obecně prostě nemám rád :)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    SKUNK23: jenom upozorňuju, že toto jsou mockupy.
    údaje na těchto kartách jsou sice známé (viz Dominaria leak před týdnem) ale grafická podoba zatím není (dosud byla zveřejněna jen jen jedna). takže někdo (nejspíš mythicspoilers.com) vyrobil tyto mockupy a jako obrázky použil černobílé ofiko ilustrace planeswalkerů.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---



    UNGISED_COM
    UNGISED_COM --- ---
    JOHNNYCAGE: zdroj by se snad někde dohledal - nebo jak píšeš - šlo by to i znovu dokreslit - případně i víc customizovat na joy třeba .)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    JOHNNYCAGE: je to plakát z Comic Conu, natisknuto na papíru na MTG karty, dá se to koupit, ale levný to asi není, zkusil bych se zeptat v Rytíři

    MAGIC THE GATHERING NICOL BOLAS PRINT POSTER & 2017 SDCC | eBay
    https://www.ebay.com/itm/MAGIC-THE-GATHERING-NICOL-BOLAS-PRINT-POSTER-2017-SDCC-/132438997826
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    UNGISED_COM: Vymyslet jako někde stáhnout a vytisknout nebo to nakreslíš znova? :-D
    UNGISED_COM
    UNGISED_COM --- ---
    JOHNNYCAGE: tak můžeme něco takovýho vymyslet :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE: mnoo...uz to nemuzu najit (twitter), ale estli jsem to spravne pochopil, tak to je scan plakatu co nakej typek daroval na nejakem prestizim US turnaji jako charitu (jakoze to prodal a prachy dal na charitu)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: Odkud to je? Amonkhet byl příběhově fakt boží, tohle bych dal na stěnu do herny moc hezký.
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak to vypadá, že Wizardi mají trochu problém s M25...

    Epicstream
    http://epicstream.com/...le-Are-Getting-Magic-The-Gathering-Masters-25-With-Identical-Rares--Mythics
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam