• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    My deaftivali ve stredu a chci dat brzo opacko

    Je to zabava
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Je to tak pecka edice,ze je tu pusto prazdno??
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ELEMENT_LEAD: Je to hrozný. Můžu ji klidně zapůjčit několik karet, aby si to natrénovala. :). Ne, dělám si srandu, je to super:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    jediny co z toho spadne je equipment
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: proto se ptam ktera ta cast je problem. narozdil od veskeryho blinkovani etc si karta necha uplne vsechno (krome dmg) jako pred tim nez byla exilnuta. takze pokud na sobe mela divinity counter, fate counter a +1/+1 counter, tak se pak se vsema zase vrati.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Mathes a dalsi: no s nove napsanyma textama problem nemam, neco mam, s necim jsem se setkal pri hre a to je nejlepsi zpusob uceni. Ale jak jsem napsal, nenasel jsem u coffiny jedinou vec ktere nerozumim a to jestli je nutnost dat na tu potvoru counter. To mysli +1 +1 counter, nebo -1? Nebo fate counter, kdyz mam treba oblivion stone ve hre?? Jinak s coffinou vpoho..
    Icarus: krasne vysvetlena maska, dekuji!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RASTASHAMAN: Dalsi chutovky jsou treba Chains of Mephistopheles, Ice Cauldron, Dead Ringers, Takklemaggot, Dance of the Dead a podobne. Ona vetsina techto karet dela pomerne jednoduche veci, ale jsou napsane uchylne, aby fungovaly s pravidly.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RASTASHAMAN: Coffina dela klasicky exilovaci efekt typu Oblivion Ring/Cast Out, ale "zachovava" Aury a enchantmenty co byly na dane potvore. Takze kdyz se Coffiny nejak zbavis, potvora se vrati do hry s tim, co mela na sobe, nez byla exilnuta.

    Illusionary mask ti umozni hrat veci jako pseudomorph, s tim, ze kdyz se s takto morfnutou potvorou cokoliv stane (tapne se, dostane dmg, neco), tak se flipne. Na pseudomorphnuti takoveto potvory musis zaplatit ALESPON tolik many, kolik by stalo jeji normalni zacasteni, PLUS jakykoliv pocet many navic (= muzes tim "vytrikovat" soupere, kdyz zaplatis 7 man a pseudomorphnes 1drop).
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: Oracle text

    Tawnos's Coffin
    Card Text:
    You may choose not to untap Tawnos's Coffin during your untap step.
    3, Tap: Exile target creature and all Auras attached to it. Note the number and kind of counters that were on that creature. When Tawnos's Coffin leaves the battlefield or becomes untapped, return that exiled card to the battlefield under its owner's control tapped with the noted number and kind of counters on it. If you do, return the other exiled cards to the battlefield under their owner's control attached to that permanent.

    ktery casti nerozumis?
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Tak jinak.. U coffiny musim polozit counter na potvoru a vybrat si jaky?
    Nedekuju, soucasny text kary si najit dokazu ale ma anglictina nestaci na to tu masku prelozit...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RASTASHAMAN: Cetl jsi oracle text na gathereru? Ten je o neco pristupnejsi.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Nazdar, muze mi pls nekdo vysvetlit jak funguji karty tawnos coffin a illusionary mask? Nekterym vetam nerozumim, navic jsem se s nima vzivote nesetkal... Dik
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WIRUSS: sorry, koukam, ze si to prejmenovala https://www.instagram.com/insomnia_altart/
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Vcera jeste fungoval
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ELEMENT_LEAD: Odkaz nikam nevede... Pokud je to jen s jedním _ tak je to soukromej účet...
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    zdarec, kamaradka zacina s delanim alteru. ja nejsem uplne umelecky zalozenej, takze nepoznam jestli to je na zacatecnika dobry nebo spatny, ale prijde mi to celkem v pohode. me se karty vzdycky libily spis tak max podepsany. napadlo me, ze to hodim sem, pokud by se chtel nekdo kouknout. Tady je kdyztak vic karet, pokud by se to nekomu libilo. https://www.instagram.com/insomnia__art/

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Nespadnou, porovnej s Witchbane Orb, ktery musi explicitne znicit Curses. Aury ciluji pouze na stacku.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WRATA: Neni důvod proč by měl padat, pochybuju že by na modu měli zabugovanou takhle starou kartu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Technicka: Je tu nekdo kdo ma na onlinu Leyline of Sanctity? Potreboval bych ozkouset jak se v urcitych situacich chova. Konkretne mi jde o to jestli kdyz soupere enchantnu aurou a on pak polozi Leyline jeslti ten enchant spadne? Na netu jsem nasel ze by nemel ale chci si to overit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam