• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    V0IT: mi prijde ze ten CC obecne je nejak...prestrelenej.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: * funkční izzet control shell, nutno dodat
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    V0IT: za mě hype, třeba se mi s nima konečně podaří vymyslet funkční control shell na french ))
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: tak par se jich jeste najde. doporuju serii "The Magic art of..." na tomhle kanalu: https://www.youtube.com/user/themagicmansam33/videos
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tenhle generickej styl uz se me zacina zajidat. Kde jsou ty casy kdy mel kazdej ilustrator fakt svuj velmi specifickej styl a byl poznat na prvni pohled.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ASYD: Jak buzny vypadá většina karet co tam má vylézt. Hroznej design karet.
    BATTTLEBOND | MythicSpoiler.com
    http://mythicspoiler.com/
    ASYD
    ASYD --- ---
    V0IT: ... a vypadaj jak buzny
    V0IT
    V0IT --- ---
    jen škoda, že nemají nižší cc

    ASYD
    ASYD --- ---
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JULIAN: pulku hry jen koukas co dela souper a nemuzes to ovlivnit... heled ja jsem si taky myslel, ze HS je oproti MtG stupidni a rok po vydani jsem to ani nepustil - pak jsem to ale zacal hrat a zjistil, ze to tak fakt neni, akorat je ta komplexita a nahodnost distribuovana jinak, nez v MtG; takze konkretne v pripade kontrolu ano, nemuzes primo reagovat na souperovy akce, ale zase v 30 karetnim balicku kde mas vzdycky dostatek many muzes jako kontrolni hrac mnohem lip planovat svuj postup hrou v souvislosti s tvymi predpoklady o tom, co v tom danym kole zahraje souper, zvlast kdyz vezmes v potaz mnohem extenzivnejsi mulligan v HS; takze kuprikladu zatimco v HS se ti snaz stane ze souper zahraje naky sileny kombo a ty na to jen smutne koukas, je mnohem min pravdepodobny, ze te proste prejede naky aggro, pac sis tu ctvrtou manu na wrata proste nelizl vcas; rozhodne se neda rict, ze jsou v HS kontroly jednoduchy na hrani, to fakt muze prohlasit jen nekdo, kdo o tom vi kulovy
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROARCK001: I poslední 2 planeswalker decky jsou docela vyrovnané:
    Recenze Dominaria Planeswalker Decks | CMUS.cz
    http://www.cmus.cz/rubriky/jak-zacit/recenze/recenze-dominaria-planeswalker-decks_11209.html

    Jinak pokud si chceš zkusit jít na FNM, tak je docela fajn vzít Challenger Deck (i když dost karet za půl roku odrotuje z standardu, ale v této ceně by to nemuselo vadit) asi nej pro začátečníka na pilotování a možnosti je Vehicle Rush
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ROARCK001: duel decky sou imho super na začátek hraní - jsou proti sobě dobře vybalancovaný. K tomu mít pár boostrů na dotunění..

    Jinak můžu nabídnout hromady U/C karet co mám za léta draftovaní..
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    zdravím, mozna se tu tenhle dotaz opakuje casto, ale stejne se zeptam :)

    chtel bych zacit s MTG, jsem prakticky na bode nula. budu potrebovat postavit dva decky (pro me a pro slecnu), ale chtel bych postupne mit balik karet, ze kterych muzeme stavet ruzny decky a menit to atd. dostal jsem deckbuilder toolikit Ixlan a nic jinyho nemam. nelakaji me ty dual-deck sety (neprijde mi to variabilni) - dotaz zni - co koupit ted a co pak nakupovat dal? dik :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    STRANGERD: co je na tom legracniho? HS je dost neinteraktivni, pulku hry jen koukas co dela souper a nemuzes to ovlivnit, to nemusi sedet kazdemu
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    K3BAB: doporučil bych ti se srovnavanim počkat, než o těch hrách budeš něco vědět, takhle plodis dost legrační tvrzení...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Ty UB control mirrory jsou v arene docela pain cely je to jen o scarab god:D
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Control je fajn, ale ty mirrory trvaj nekdy neskutecne dlouho a je to o nervy...
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    co ma na magicu najviac bavi je ten control, to v hearthstone neni. ti to ma taly fakt feeling, ze hru ovladam ja a kontrolujem supera. negacie su uplne ze super. v hs to taky feeling nema, tam su control decky take jednoduche
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    JULIAN: ja sa este stale ztotoznujem s magicom, quick contructed teda ne. nabehol som tam, vyskocili na mna 3 ub top tier decky a mal som dost :). s mojim ub tragedom to je o hubu, ale vcera som mal dobre hry s nejakym typkom. najskor manascrew totalne ma rozbil a potom nas hned dalsiu hru dalo spolu a dostal control, ze to concedol :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jinak me teda prekvapilo ze se da relativne brzo postavit vcelku ok balik, hraju to asi tyden a mohl jsem si postavit skoro hotovej monored, ale nakonec jsem se rozhodl pro UW Approach, kde to mam komplet, akorat mi chybi 8 dualu, ale da se to bez toho prezit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam