• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    MATHES: Něco mi uniká, nebo se tu opravdu řeší randomizace karet appkou simulující kostku v mobilu?
    MATHES
    MATHES --- ---
    XPABLITO: appka v telefonu dokaze vytvorit "kostku" s libovolnym poctem stran, takze staci jen spocitat bytosti na stole.
    XPABLITO
    XPABLITO --- ---
    No třeba v multiplayer EDH proti Ghave tokenům to bude vyloženě paráda randomizovat ;)
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    ASYD: No jasně :).
    Nepovedenej pokus o vtip no, soryjako. :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Das kazde potvore cislo a hodis kostkouz
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    KUBLAJ: flipovaci potvory...
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBLAJ: takhle bys resil randomizaci?
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    _DOMINIK_: Takze zacastit, vyndat vsechny potvory z obalu, vybrat nahodne jednu, vratit do obalu a hned na to castit dalsi :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    _DOMINIK_: Ano hromada novejch karet je hodně o náhodě... Zatímco Blizzardi stále tvrdí, že to chtějí spíše odstranit, tak tady to přichází...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    kdyz se wotc rozhodovali, kterou hearthstone kartu by mohli ukrast, vazne si museli vybrat tu vubec nejzkurvenejsi??! :/

    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Lol, neděje.
    Ale já si rád zahraju commandera, jenom se neposeru z toho, když mi ho někdo zamíchá.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENYJe to prostě vyzkoušený že je to zbytečně OP karta, sami jsme si ji interně v EDH zabanovali protože prostě kazila hry.

    Měl by ses zkusit jednou na commandera spolehnout a zjistil bys že je to prostě jinej způsob hry a rozhodně není nudnej ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: lol to se deje kdykoliv. pokud se nechces spolehat na commandera, tak je tady jedno reseni, ktere te muze asi velmi prekvapit skoro az zaskocit - nehrat commandera a misto toho hrat highlander
    ASYD
    ASYD --- ---
    PREVRACENY: to bylo na tirady nize "...bejvavalo bejvavalo bejvavalo dobre" atd
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Kdo vyndá brzo solárko, tak vyhrál? A to se děje kde?
    Neměl by ses na toho commandera spoléhaty je to pak nuda.

    WOLFBANE: Souhlas

    ASYD: ?
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    WOLFBANE: a proto jsem zůstal u highlanderu a jsem spokojenej.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WOLFBANE: Cca v 1 ze 4 her se do toho lategamu dostaneš a pak je to taky skoro jediná vin condition ho zahrát, ale to neni ta pointa. Osobně mě taky ta přehršel EDH produktů spíš sere protože jak řikáš bylo zábavnější hledat ty op kombinace mezi normálníma kartama a ne si to nechat diktovat od wizardů. Ale stavět by se ten deck prostě měl kolem toho commandera je jich spousta co bez něj nefunguje a je to dobře, takovej Proshh je bez generála taky jen rampa do ničeho :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    JOHNNYCAGE: tak zrovna arahbo ti v klidu staci v command zone a nemusis ho vubec hrat.

    muj problem s EDH narusta rovnomerne s novymi EDH produkty, pac uz to neni o vymysleni decku, najiti spravny legendy a postaveni fungujiho decku, ale proste vezmu generala a na toho postavim bezmyslenkovite deck podle toho co ten general umi. mne proste nejvic bavilo EDH 2010-2012, kdy bylo jeste tuckovani, povolenej primetime, stary legendary rule. k dokonaliti tomu chybel jenom mana burn.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    KUTAS: Přesně, takovej formát už tady je :-) Navíc já hraju Arahba, ten deck nedělá vůbec nic bez něj třeba :-D ale to neznamená že to neni zajímavá alternativa ke klasickým commanderům
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam