• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    Taky rika, ze jestli maj bejt masters sety uspesny, tak se maj WOTC vykaslat na nejaky temata a reprintovat karty bez ohledu na tema a "draft experience" a ze maj stat stejne jako jakejkoliv set a nema bejt limited print run, protoze jinak to vetsina lidi nema sanci koupit za "doporucenou maloobchodni cenu" protoze to jinak vzdycky vykoupi spekulanti.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Resi ze v Master setech je reprintovano spousta useless karet ktery se nikde nehrajou a ze cena 10 dolaru za pack ve kterem najdes mythic s cenou 50 centu je v takovym pripade hrozna. Dal probira ze Tier 1 modernovy decky stoji sileny penize a ze tu prestrelenou cenu v tech deckach dela vetsinou par karet kterejch potrebujes playset. Jako priklad uvadi 5c Humans ktery stoji ne Hierarchovy, Vialkach, Horizon Canopy a Cavern of Souls. U Jundu je to Liliana, Confidant a Tarmogoyf.
    Ze vetsina techhle karet byla v reprintech hozena na mythic slot a uplne to popira smysl tech masters setu kde maji byt primarne format staply a tim se ma snizit jejich cena aby ten format byl pristupnejsi.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Není nějaká česká verze?
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    ASYD: neni nejaka kratsi verze? Tohle se mi do zivota fakt nevejde, po 20 vterinach me boli hlava :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Tolarian Winds: Masters Sets Have Failed! How To Make Them Work Again - A Magic: The Gathering VLOG
    https://www.youtube.com/watch?v=PhoBpA-AjMc
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    V0IT: si nemuzu pomoct, ale mne se po "damage na stack" porad styska:)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ACHERON: V čem je ten text nelepší?
    V0IT
    V0IT --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    _DOMINIK_: pokračování ;-)

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    A cenu za nejlepsi flavor text v jianak nudnym BB dostava
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    K3BAB: Field of ruin po prvnim approachi taky pomuze. Jinak je to o tom ho pretlacit, nicmene castokrat to je o tom, jak malo nebo moc zabijeni ti prijde, nebot approach nehraje zadny potvory. Ale obecne je to nic moc match pro UB, hlavne v Bo1, hlavne protoze nemas zadny dobry hrozby.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    K3BAB: první necounterujes. Discarduj co můžeš a šetři countery na druhý approach
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    Mal by som technicku otazku, jak sa mam s mojim UB controlom branit proti UW approach? Ved to je strasny masaker, ako sa to da countrovat ak ich povedzme ma oponent 2? Duress vcas, alebo zcountrovat oba? Co som si vsimol, counter prveho mi nestacil, kedze pravidla hovoria, ze zacastil aj ked som dal counter.
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    KUTAS: Chapu. Jako vraceni je to slabe na to aby to byl mainboard material. Ja bych se toho nebal.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    WRATA: já mám jeden highlnder balík postavenej na echantmentech včetně aur a v dalších hlavně teda nějaké ty tribal decky (Soldiers, Knights...) tam ten meč je taky.
    I kdyby opponent neměl žádnou equip nebo auru, tak pořád je to použitelný i jen tím blbým vrácením na ruku. Za mě je to hratelný dost.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WOLFBANE: Hrajes v commanderu hodne aur/equipu?
    ASYD
    ASYD --- ---
    fuck voltron!
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    trosku OP

    MATHES
    MATHES --- ---
    ATOMSK: ve chvili kdy prestane stacit 20ti stenna kostka, tak ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam