• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Koukam ze za dalsich $30 dolaru mas ultimate s 180k manahours. Ale nejdriv si tam over paypal, jaky ti daji zezacatku limit. Me ho dali hned nejvyssi, ale ja mam dost stary paypal s historii.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Jo takhle to je. Ja mel mel za to ze je to 60 a basta. Jestli je to 60k tak to by asi slo
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JJOXER: videl jsem uz par podobnejch baliku, dost casto v mixu se zelenou. a jako... je to hezkej deck, kdyz jim to dojde a ty nemas zadnej disrupt. Ale v ciste bile je to dost nachylne na removal a kdyz uz tam das zelenou na blossoming defense, tak uz rovnou muzes hrat green deck a misto nejakejch synergii mezi 1/1 a 2/2 potvorama tam rovnou bouchat solo 5/4, 5/3, 10/10 ci 12/12 potvory.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Spocitals to spravne? Humani stoji 500 tixu a v goldu mas 60k manahours. 1 tix pujceny na 1 hodinu je jedna manahour, takze mas 120 hodin mesicne, s tim, ze si muzes dokoupit dalsich 10k manahours za $5.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JJOXER: Neprokousal nehraje, na to je toho málo :-) I na modernu je to tak tier3
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Dik za tip. Bohuzel 60 dolaru na 60 hodin je sakra malo. Jsem ted bez prace takze bych to mel odehrane za tyden :(
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WIRUSS: mentor, pridemate, blessing co dava zivoty (: myslim ze to prece jenom zkusim
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Koukam ze muj nejoblibenejsi deck se prokousal do standardu [: - soul sisters, hraje te to nekdo?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ancient Stone Idol {10}
    Artifact Creature — Golem

    Flash

    This spell costs {1} less to cast for each attacking creature.

    Trample

    When Ancient Stone Idol dies, create a colorless 6/12 Construct artifact creature token with trample.







    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    me prijdou ty unikle fotky z commandera 2018 velice sympaticke!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Mrkni na manatraders.com kdybys nic nesehnal
    WRATA
    WRATA --- ---
    Technicka: nemate nahodou nekdo na onlinu kompletni 5cHumans? Potreboval bych s tim trochu natrenovat pred GPckem
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JULIAN: Právě, já se to snažím udržovat tak nějak napůl, ale spíš ty normální karty a tap duály kterých je dost...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    KUTAS: no deck jen s landama je nahovno, multicolored bez landu jakbysmet. je to takovy prast jako uhod...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JULIAN: takže craftit hlavně nějaký dual landy?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: teda jako... ta karta je vlazna, ale je to Lord Windgrace na karte!
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: WINDGRACE!!!
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    AFRI: Neuniká, ale přijde mi že to lidi hrajou už cca rok ne? a zrovna deckbuilding a draftování mi nepřijou jako nějaký okrajový featury ale něco na čem to má celý stát. Zatim to vypadá strašně.
    AFRI
    AFRI --- ---
    JOHNNYCAGE: Uniká ti to, že je to prostě beta - featury přibývají postupně. Samotnej draft přidali relativně nedávno - kdyby k tomu museli ještě předělat deckbuilding, tak budou tu betu mít bez draftu dýl a budou moct kratší dobu sbírat feedback.

    Každej cca měsíc dělají update s novýma featurama. Každej ten update je docela znát.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak kolem Tawnose by šlo udělat pěkné EDH :-)









    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam