• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WENOUSH: Az budu zase bydlet v praze, urcite se zastavim :)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    ICARUS: to je velká škoda, non-competetive EDH mě přitáhlo po víc jak deseti letech zpátky k MtG a furt mě to drží

    Pojď si někdy zahrát něco casual k nám do Chobotnice, schází se čím dál větší parta lidí a deck pool je hodně barvitý (v zásadě se potkávají 1st tier decky s naprostýma obskurnostma...ale díky počtu hráčů ve hře se stejně udržuje balanc). Mimo prázdniny se hraje tak dvakrát třikrát do měsíce. (a lidi sebou běžně tahaj i decky na trénink modernu apod.)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    To druhy, hraju jen 1v1 commander s tier decky coz je fajn, ale je to takova legacy lite
    ASYD
    ASYD --- ---
    jakoze pauper EDH anebo non-competitive EDH/multak?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Libovy karty, skoro mi zacina byt lito ze nehraju casual commandera :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
















    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JULIAN: díky beru oba (distribuju mezi známé).

    8ng-we9s-8by
    36h-j59m-1td
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: Xantcha <3
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---










    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    qgz-gpn3-eo5
    6ok-13it-8nu
    jjn-4xuj-mcd
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    8ng-we9s-8by
    36h-j59m-1td
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Tos 2 ulicnici si vzali kod a nedali vedet, sorry :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    NAPOSPAS: Vsechny zabrany
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    KUTAS: HOBORG:
    par uz je jich zabranych, tak si to zkontroluj
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Nemá ještě někdo kódy na MTGArenu?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Nabizi mi gold bohuzel protoze sice mam PP dlouho ale nikdy tam nebyly nejake horetni sumy. Koukal jsem za onlinu jsem schopny ted hned dat dohromady nejake tixy takze bych koupil par tech drazsich karet a postupne za ten mesic dokoupil dalsi.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Koukam ze za dalsich $30 dolaru mas ultimate s 180k manahours. Ale nejdriv si tam over paypal, jaky ti daji zezacatku limit. Me ho dali hned nejvyssi, ale ja mam dost stary paypal s historii.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Jo takhle to je. Ja mel mel za to ze je to 60 a basta. Jestli je to 60k tak to by asi slo
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JJOXER: videl jsem uz par podobnejch baliku, dost casto v mixu se zelenou. a jako... je to hezkej deck, kdyz jim to dojde a ty nemas zadnej disrupt. Ale v ciste bile je to dost nachylne na removal a kdyz uz tam das zelenou na blossoming defense, tak uz rovnou muzes hrat green deck a misto nejakejch synergii mezi 1/1 a 2/2 potvorama tam rovnou bouchat solo 5/4, 5/3, 10/10 ci 12/12 potvory.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Spocitals to spravne? Humani stoji 500 tixu a v goldu mas 60k manahours. 1 tix pujceny na 1 hodinu je jedna manahour, takze mas 120 hodin mesicne, s tim, ze si muzes dokoupit dalsich 10k manahours za $5.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam