• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Nabizi mi gold bohuzel protoze sice mam PP dlouho ale nikdy tam nebyly nejake horetni sumy. Koukal jsem za onlinu jsem schopny ted hned dat dohromady nejake tixy takze bych koupil par tech drazsich karet a postupne za ten mesic dokoupil dalsi.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Koukam ze za dalsich $30 dolaru mas ultimate s 180k manahours. Ale nejdriv si tam over paypal, jaky ti daji zezacatku limit. Me ho dali hned nejvyssi, ale ja mam dost stary paypal s historii.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Jo takhle to je. Ja mel mel za to ze je to 60 a basta. Jestli je to 60k tak to by asi slo
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JJOXER: videl jsem uz par podobnejch baliku, dost casto v mixu se zelenou. a jako... je to hezkej deck, kdyz jim to dojde a ty nemas zadnej disrupt. Ale v ciste bile je to dost nachylne na removal a kdyz uz tam das zelenou na blossoming defense, tak uz rovnou muzes hrat green deck a misto nejakejch synergii mezi 1/1 a 2/2 potvorama tam rovnou bouchat solo 5/4, 5/3, 10/10 ci 12/12 potvory.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Spocitals to spravne? Humani stoji 500 tixu a v goldu mas 60k manahours. 1 tix pujceny na 1 hodinu je jedna manahour, takze mas 120 hodin mesicne, s tim, ze si muzes dokoupit dalsich 10k manahours za $5.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JJOXER: Neprokousal nehraje, na to je toho málo :-) I na modernu je to tak tier3
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Dik za tip. Bohuzel 60 dolaru na 60 hodin je sakra malo. Jsem ted bez prace takze bych to mel odehrane za tyden :(
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WIRUSS: mentor, pridemate, blessing co dava zivoty (: myslim ze to prece jenom zkusim
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Koukam ze muj nejoblibenejsi deck se prokousal do standardu [: - soul sisters, hraje te to nekdo?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ancient Stone Idol {10}
    Artifact Creature — Golem

    Flash

    This spell costs {1} less to cast for each attacking creature.

    Trample

    When Ancient Stone Idol dies, create a colorless 6/12 Construct artifact creature token with trample.







    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    me prijdou ty unikle fotky z commandera 2018 velice sympaticke!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Mrkni na manatraders.com kdybys nic nesehnal
    WRATA
    WRATA --- ---
    Technicka: nemate nahodou nekdo na onlinu kompletni 5cHumans? Potreboval bych s tim trochu natrenovat pred GPckem
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JULIAN: Právě, já se to snažím udržovat tak nějak napůl, ale spíš ty normální karty a tap duály kterých je dost...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    KUTAS: no deck jen s landama je nahovno, multicolored bez landu jakbysmet. je to takovy prast jako uhod...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JULIAN: takže craftit hlavně nějaký dual landy?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: teda jako... ta karta je vlazna, ale je to Lord Windgrace na karte!
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: WINDGRACE!!!
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    AFRI: Neuniká, ale přijde mi že to lidi hrajou už cca rok ne? a zrovna deckbuilding a draftování mi nepřijou jako nějaký okrajový featury ale něco na čem to má celý stát. Zatim to vypadá strašně.
    AFRI
    AFRI --- ---
    JOHNNYCAGE: Uniká ti to, že je to prostě beta - featury přibývají postupně. Samotnej draft přidali relativně nedávno - kdyby k tomu museli ještě předělat deckbuilding, tak budou tu betu mít bez draftu dýl a budou moct kratší dobu sbírat feedback.

    Každej cca měsíc dělají update s novýma featurama. Každej ten update je docela znát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam