• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: karma is a bitch

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    prelozena Varina


    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak dneska je to hlavně o reprintech dávám ty co mají nějakou cenu a tedy půjdou níž, ale některé nové zajímavé...























    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    RASTASHAMAN: Hlavně, aby si stíhal hrát s tímhle upgradem.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja jsem s Arenou tez spokojen. Na jednu stranu mi prijde, ze kdyz do toho clovek cpe penize, tak je to DOST drahe, ale na druhou stranu kdyz do toho neda ani korunu, tak je to zase docela stedre. Takze se to tak nejak zprumeruje...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MIKEE: Vida, neumim se vyjadrit, presne takhle jsem to chtel rict.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    Tak jsem asi sam v tom, ze mi arena prijde velice slusne udelana (napr. full control mode ukazuje, ze to nedelaj jen pro filthy casuals) a jde to tim spravnym smerem. MODO jsem nikdy nehral, prislo mi absurdni platit skutecny penize za digitalni karty, doba se pravda od prelomu tisicileti trochu posunula, ale Arena jde imho spravnym smerem (napr. wildcards) a nechce se mi verit, ze by si svoje publikum nenasla v lidech jako jsem ja, co hrali MTG pred lety, ted uz se jim na karty primarne prasi, ale na vecer by si cas od casu nejakou tu particku dali ale overhead postavit fyzickej deck/sehnat protihrace je prilis velkej.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JOHNNYCAGE: Tohle je obecne pravda, ale standard je poslednich nekolik let designovany i s ohledem na online, takze to hratelnostne neni az zas tak spatny. Nicmene system priority a stacku to trosku posila do kytek.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RASTASHAMAN: Pro klasicky shandalar jsou mody, ktery tam pridavaji docela dost novych karet.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    RASTASHAMAN: Takhle nějak si představuju že proběhla první porada u Wizardů když vymýšleli modo i arénu :-D Sežeňte nějakýho nadšence co ttam najebe ty karty.... :-D
    Vzhledem k tomu kolik tam je nových mechanik a všecho by to chtělo o dost víc bohužel... a ten design má takový rozlišení že by to asi neprošlo ani jako retro
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    je slozite pro nejakeho nadšeného programátora hodit do stareho shandalarskeho designu vsecky karty a zprovoznit to, nebo se to proste novym hracum nelibi a placam tady sracky? musim se totiž k necemu priznat, nikdy jsem nehral ani magic online, ani heartstone, v tomto smeru jsem velmi zakrnely...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Poslední poznámka k tomu onlinu - včera sme se o tom bavili s Alešem a měli se vysrat na nějakou Arénu a udělat Shandalar MMO. S edicema nadesignovanýma pro tu hru, různý formáty hraní, teamové raidy proti bosům atd. Přitáhlo by to širší publikum i mimo mtg komunitu, nevypadali by jako čuráci že se snažej za každou cenu kopírovat HS a na normální hraní měli doladit MODO (nejen funkčně, ale hlavně ekonomickej model aby to bylo celkově dostupnější a smysluplnější).
    Místo toho se budou čim dál víc soustředit na arénu a sem fakt zvědavej jak dopadne MODO za pár let, ve kterym maj tisíce lidí obrovský sbírky za strašný prachy, který se z toho nedaj nijak dostat.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    KUTAS: ne. když se ti vylije cokoli shora, tak musíš spechat s vytahnutim i z perfektsizu, nasaje to odspodu, nebo se ti karta prilepi k perfektu, ale je pravda ze bez nich nehraju, v hranych balicich mam vse v perfektsize.
    MATEJKYS
    MATEJKYS --- ---
    Tady kdyžtak dalších pár kódů:
    m5b-oafr-jwe
    i13-yuer-69y
    w8y-79hc-7rp
    kfk-7ths-oia
    goq-rf9a-k5o
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: Tahle trojkombinace mi delala problem s plastovejma DragonShield krabickama, nevesli se tam... za nejaky C/U karty klidne venuju balik obalu na obaly.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: double sleeve a ses vykrytej (testovano v bazenu)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    RASTASHAMAN: Perfectfity dost pomahaji v takovych situacich...
    CHIZKIYAHU
    CHIZKIYAHU --- ---
    WIRUSS: 6ok-13it-8nu, děkuji velice.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Já ne, papír je boží. Občas mívaj někde takový knihovny kde můžeš pak tu knížku nechat nebo si místo ni vzit jinou to mě taky baví. A nemusíš se o ni nějak bát. A nevypadáš jak debil s tabletem :-D
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    2 mesice zpatky, hospudka u skakavehio ponika, prichazim s novym sharuum the hegemon multakem a kluci tanci kolem stolu a kurvujou…. rikam co je pivko v kartách? Čine, vzdyt si nikdy nejake extra kousky nemel... a hovno, uz jsem taky pomahal vytahovat tutory, bilookrajove dualy a další kupu ted uz hodne drahych věci.. při hre ti Mesu a scrubland neukaze, jen proto aby si je zlil svrchne kvasenym… ;-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam