• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: Ano je, bude se to prodávat normál, tam kde se prodávají magicky, bude ji 28 různých (vše tokeny), velkost budou mít 5,5 cm a mají se prodávat v random pytlíčkách za $3.49 tedy 80 Kč (jsem zvědav, kolik si zde nastřelí). A jako za mě se docela zamlouvají (hloupé je, že zatím ukázali jen rendery), jen spíše dám na poličku, než abych je někam nosil... :-)

    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: To je nějakej oficiální produkt od wizardů? Protože je to hnusný, zbytečný a úplně na hovno, to by sedělo... už vidim jak jdu na turnaj s krabicí saprolingů na zádech a pak strávim půl večera dohadováním nad tim který jsou taplý :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: je to ta strana, kam si ji nenakreslil ocicka:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Kde má ta oouza záda? :-)


    MARTENX: Tohle by šlo udělat papírovejma krabičkama, ale ty nezvolili :-)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MARTENX: Fakt se jim to nepovedlo.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    WIRUSS: nebo jak to udělaj, aby v boo nebylo poznat jakej je tam zrovna token ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja uz vim - otocis je zady k souperi!
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Tohle se jim fakt nepovedlo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: otocis je vzhuru nohama.

    ... oh wait
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jen by mě zajímalo, jak se budou tapovat...

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: jakej mod hrajes? Free play JE rigged. Specificky kvuli tomu aby lidi se srackama vecne nebreceli.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: nerozumim otazce:)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: nemůže to být o úspěšnosti jednotlivých decků?
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsem dneska pustil zas arenu a uz jsem si jistej, ze ten MM je trochu rigged.

    Kdyz si vezmu svuj heavy mythic/rare control, tak jsem parovanej jen s T1 deckama (UW control, mono R aggro, mono U lifegain combo, etc).

    Kdyz si vezmu preconstructed RG smetnik, tak hraju vylucne proti jinym smetnikum.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: coz je i duvod, proc nehraje zadnej basic
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: tenhle deck totiz hraje vetsinu casu na 2 zemich
    MATHES
    MATHES --- ---
    OBOJETNIK: RUI: spyglass, pithing needle, surgical extraction
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    RORSCHACH: protože s timhle si ve 3. kole zahraješ i ten 1-drop? asi vuli rychlosti ne jinak mě nic nenapadá
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: zajímavý, v UR Delveru se ze stejnýho důvodu hrál Tezzeret's Gambit, řikal LSV proč je tohle lepší?
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    MATHES: Myslel jsem ze jde o chybu když jsem tu kartu viděl v decklistu. Tohle me fakt nenapadlo :). Cool!
    RUI
    RUI --- ---
    OBOJETNIK: Bude to kvůli Pithing Needle, respektive kvůli Sorcerous Spyglass. Pokud soupeř začne v prvním kole Sorcerous Spyglass a vidí na ruce třeba 2 x Polluted Deltu, hra skončila. Sbírka různých feček snižuje pravděpodobnost, že se tohle stane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam