• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: Jojo když jsem slyšel, že jdou za 2e, tak jsem je šel udat, jenže to už je nechtěli ;-)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: to jsem si nevšimnul, ty země vypadají celkem dobře, nakonec jsem vzal box Dominarie a zbytek rozdal
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: Jednu chvili se tam prodaval set tech promo landu za 50 tixu a jeden vendor je kupoval za 2e kus, coz tak nejak odpovidalo prodejni cene boo, ale pak je vykupovali uz jen za 1e.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: Z toho prizewallu jsem fakt nemohl. Příjdu tam, koukám co bych si koupil, hned ke mně přiskočil ochotný člověk z CFB a začal mi nabízet "bezvadné" boostery z Born of the Gods a nějakej hnusnej playmat za 200 tixu :) Kdyby nebyla na limited M19, tak taky zkusím těch ticketů sehnat víc a koupit nějakou tu velkou kartu nebo uncut sheet, dobrá volba :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: Já jel taky side a popadl jsem docela podprůměrně, nějakých 340 tixů, vždy když o něco šlo, tak Burn udělal tak, že není nic lepšího než k 5-6 zemím na stole líznout další (celkem jich hraji 19 a v tu dobu většinou byli tak 3-4 fetchky v hrobě... No z tixů jsem nakonec vzal půl napůl boostery Dominarie a M19 a mrknul do nich, jako kdybych je rozdal, tak bych alespoň nebyl otrávenej to nej co jsem si otevřel byl Sarkan a pak už má něco jen Jaya, Phantom, Steel... jinak nic...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Jak jste dopadli na GP? Ja jsem po grindu sealed side eventu s fanatic package dopadl tak nejak prumerne s asi 650 tixy, takze jsem po mensi dotaci dosahl na jednu z tech vetsich kravin, ktera v tom prize wallu byla - foil uncut sheet uncommonek z dominarie. Prislo mi to jako lepsi napad nez boostery, nebo ty naprosto tragicky predrazeny kusovky, ktery CFB evidentne posbiral nekde z podlahy skladu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: cože?
    ASYD
    ASYD --- ---
    Bobe tady ti psenka nepokvete
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: Je to stejná blbost jako ten reservoir.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    PREVRACENY: Co s ním? JAko jde-li o zajímavou kartu? Inu, proč ne...u nás se teda takový věci moc nehrajou...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: A co Sorin Markov?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: No já uvažuji o tom, že bych si právě koupil bundle na side. Jelikož i po roce co jsem se vrátil a hraji převážně casual (FNM, Showdown) stále trochu plavu v pravidlech a dělám dost nevynucených chyb. Tak se mi nechce na main, jelikož by to stejně nedopadlo nijak extra a byl bych spíš za blbce a pokud z balíčků co mám, vyberu Modern Burn a asi Pauperovou Affinitu - což jsou na chyby hraní trochu odolnější balíčky tak bych se o víkendu do toho mohl i trochu dostat :-)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Tak já jdu stopro samozřejmně že o nic nejde, ale spíš přemejšlim jestli ten main event, protože tam nabízí celkem zajímavé alternativy v podobě balíčků na limited atd. Asi pujdu v pátek na modern trial nějakej a když mi to hodně nepujde tak se na to vykašlu a dám si sérii side eventů. Myslim že oproti předchozím GP trochu zlevnili chaos draft, stojí "jen" 650.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: Já si právě říkám zda mám či ne, vždy jsem se podobným turnajům vyhejbal... Ale zase si říkám o co jde :-)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Zrovna koukám na program, pujdu už v pátek... furt nevim jestli main event nebo ne :-)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Kdo jdete na GP? Případně side?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WENOUSH: Mluvíme oba o hospodské verzi Multiplayeru?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    PREVRACENY: My bychom si asi v EDH nerozuměli :D
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Naopak. Isochron scepter a dramatic reversal + sol ring je s aetherflux reservoir kill all ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam